Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetesen teljesen zárt...

34 hetesen teljesen zárt vagyok. Nehéz szülés lesz vajon?

Figyelt kérdés

3. baba, a többivel, már a 20. héten 1-2 ujjnyira nyitva voltam. Most meg semmi :)

örülök neki, félre ne értsetek, csak parázok, nehogy ez miatt nehezebb legyen a szülés...



Ki volt így?


2016. jan. 19. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
40 hetesen is totál zárt voltam, 41+2-re szültem, hosszú volt, de nem vészes.
2016. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen zárt voltam 37 hetes koromig, nem volt nehéz szülésem.
2016. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kiírt időpontban is majdnem teljesen zárt voltam. Az orvos azt mondta, ebből a héten nem lesz baba. Tévedett, mert másnap délelőtt megindult a szülés. 1-kor mentem be a kórházba, a szülésznőm azt mondta, ebből estig még nem lesz baba. Ő is tévedett, mert 3 óra múlva megszületett:)
2016. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lesz nehéz szülésed,mert ha most zárt vagy később fogsz kinyilni ha beindult
2016. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor a viz elfolyt, meg akkor is zart voltam (39 het), nem voltak fajasok sem. Ez ejfelkor volt, 3-kor kezdtem vajudni, 6:48-kor mar kint volt a fiam.

Szoval ez nem jelent semmit.

2016. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38. héten nyíltam ki egy ujjnyira. Egy hét múlva 3 óra alatt megszületett a fiunk, könnyű, gyors szülésem volt.
2016. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Sőt, az nem volt normális dolog, hogy 20. héten 1-2 ujjnyira nyitva volt a méhszájad.
2016. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38. hét első napján szivárgó magzatvízzel mentem szülni. Az első vizsgálaton 2000 volt a méhszáj. Szóval teljesen zárt.Órákig csak sima keményedések voltak, nem is vizsgáltak. Aztán egyszer csak beindultak a fájások, szinte szünet nélkül. Fél óra múlva szóltam, hogy ihaj, nézzenek már rám. Már bő 3 ujjnyira voltam nyitva, a szülésznő értesítette az orvot, aki még otthon aludt, és a fülem hallatára azt mondta neki, hogy "szedje a talpacskáit, doktor úr, mert viharos szülés várható". Ha nem is volt viharos, de másfél órai vajúdás után már éreztem a tolófájásokat, de még nem voltak elég intenzívek. Tulajdonképpen a fájások beindulásától 3.5 óra múlva született meg a kislányom.
2016. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!