Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánorvos vagy sztk-s?

Magánorvos vagy sztk-s?

Figyelt kérdés

Első baba lesz, vagyis remelhetőleg már van.

Viszont nem nagyon vagyunk képben a dolgokkal.

Ha első alkalommal magánrendelésre megyek, hogy megállapítsák, tényleg terhes vagyok, akkor utána már a terhesség végéig oda kell majd?

Vagy a kórházba fog néha behívni az orvos ?

Nem kimondottan szeretnénk orvost fogadni a szüléshez, viszont eddig még csak magánnőgyógyásznál voltam. Kórházban még sosem.

Hogy működnek ezek a dolgok?


2016. júl. 17. 09:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Na mi nem volt hasznos ősanyák?


Hogy fizetek az ellátásért? Nem vagy TEK által jogosult.

A 3 gyerek kozotti kulonbség? 1.Befásult p..csák, 2. te/ti minden gyereknél az 1000%-ot nyujtjátok. 3.Ezt a viccet meg ismerni kellene.



Huuuuu :D

2016. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

koszonom tovabbra is.


utolso ez mi most ?

2016. júl. 17. 15:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak egy kis feltűnési viszketegség. Nehéz belőle kigyógyulni :D:D:D
2016. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én magánorvoshoz jártam aki a helyi sztkban is rendel és itt szülész is.Hol magánba,hol az sztk-s rendelésére mentem.Mindig azt mondta amelyik nekem kényelmesebb.

A 3.babát tervezzük azóta,ugyanaz az orvosom,mostanra ha éppen nem rendel de bent van a khban csak megcsörgetem és lejön hozzám 😊

2016. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én az első gyerekkel azt mondtam, hogy nem fizetek. Az SZTK maga volt a botrány. Időpontra mentem, mégis 4 órát vártam, meg sem vizsgáltak, kaptam egy pecsétet, és szó szerint kidobtak. Ez terhesgondozás?! Utána elmentem magánorvoshoz.

Van 3 kötelező uh, amire muszáj bemenni a kórházba, meg a végén nst-re. Van akinek van nst-je is, viszont azt én elég nagy pofátlanságnak tartom, ha túlhordod minden nap menni kell, az Isten pénze nem lenne elég. Nyilván a vérvételeket is a laborban fogják majd megcsinálni.

Sajnos botrány, de ez van, ha nem fizetsz, a kutya sem foglalkozik majd veled. Ha nincs baj, akkor jó ez így, de ha baj lesz a gyerekkel? Én inkább fizettem, mire költsön az ember, ha erre sem?

2016. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

Én sztk-ba jártam. Igazából megvoltam vele elégedve. Néha kellett kicsit többet várni úgy hogy időpontom volt. De ettől eltekintve tényleg meg voltam elégedve. Szerencsére a doki is kedve, szimpatikus volt.

Mivel én megvoltam elégedve a dokival így eszembe se jutott,hogy magán dokit keressek, mivel max 10-15 percet voltam bent vizsgálatonként, sőt néha kevesebbet. Nem akartunk ennyi időre 10 ezreket fizetni úgy hogy havonta kell menni.

Ügyeletes dokinál szültem és vele is teljesen megvoltam elégedve.

2016. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!


Én is egy olyan orvoshoz járok magánrendelésre, aki abban a kórházban is dolgozik, ahová tartozom.

Viszont már az elején megkérdezte, hogy igénylem-e, hogy segítsen-e a szülésnél. Én szeretném, de választhattam volna azt is, hogy magánrednelésre járok hozzá, de a szülésnél az ügyeletes orvos van bent.

2016. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!