Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pesten vagy környékén jó...

Pesten vagy környékén jó endokrinológust keresek, PCOS vagyok. Tudtok olyat aki nem magánorvos hanem SZTK-s? Egyből lehet hozzámenni, vagy kellene valahonnan beutaló! Hogy történik a PCO-nak a kivizsgálása, megállapitása?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 15:05
 1/6 anonim válasza:
100%

Beutaló is kell hozzá valószínűleg + időpontot kell kérni az sztk-ba, pár hetes olykor hónapos várakozási idővel.

Mi ezért mentünk inkább magánba első alkalommal 9 majd a kontroll a labor után 6ezer ft volt.

2014. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SZTK-ba endokrinológiai vizsgálatra beutalót a nőgyógyász szokott adni többnyire.

6-8hónap a várakozási idő. A kórházakban vannak endokrinológus orvosok, és nagyon kevés van belőlük az országban, ezért ennyi idő a bejutási idő.

Azért tudom, mert én is kértem időpontot pont 1 éve februárban, és októberre kaptam volna időpontot.

Így elmentem magánba, nem vártam ennyit.

Azóta teljesen kivizsgáltak, endokrin majd immunológia is (nekem ez utóbbinál derült ki a gond)

Most már 28hetes terhes vagyok. (nem vártam volna hónapokat egy időpontra, mert az csak konzultáció akkor az orvos még elküld laborba, mire azokat elintézed,a hormonlabort a ciklus megadott napjain veszik le..stb)

majd vissza hozzá, és mond valami okosat. Az sem 2 hét mire végigjárja az ember. Én is annyit fizettem mint az első Budapesten 9 majd a kontroll 6ezer. Ha úgy gondolod megírom, hogy hol voltam.

2014. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszi a tajekoztatast! Nem hittem volna ez ilyen bonyolult es ekkora a varolista!:O ha a labor utan visszamesz nem kell majd tovabbi kontrolokra jarni? Tudtok akkor majd cimet meg telefonszamot irni?:) nagyon megkoszonnem!:)
2014. febr. 13. 20:39
 4/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is PCOS-em van, IR-el és cukorbetegséggel. 5 éves korom óta járunk különböző orvosokhoz, akiknek fogalmuk sem volt, hogy mi lehet a baj velem. 21 évesen találtunk rá Dr. Túri Zsuzsannára, aki endokrinológus és nőgyógyász is. Elég nehéz időponthoz jutni nála és rendelési időben kb. ezren szoktak nála sorban állni, de megéri. Kitűnő orvos, pontosan jól tudja, hogy kihez hogy kell hozzáállni, csak ajánlani tudom
2014. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Es Őt hol lehet megtalalni?
2014. febr. 22. 17:08
 6/6 anonim válasza:
Én a Honvéd kórházba járok hozzá, de úgy tudom, hogy máshol is rendel, sőt magánrendelése is van
2014. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!