Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés mennyivel rosszabb egy...

Szülés mennyivel rosszabb egy erős fogfájásnál?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 15:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Négy szüléssel a hátam mögött hétfőn azt mondtam a fogorvosomnak a begyulladt, gennyes fog miatti fájdalomtól üvöltve, hogy inkább szülnék minden nap, mint ezt átélni egyszer is. Tömés alatt durrant be a fogam, nem azért, mert el volt hanyagolva.
2016. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden szülés más. Van akinek az első borzalmas, a második gyalog galopp.

Van aki menstruációs görcsöket érez (erejében), de 36 órát vajjúdik.

Van akinek 2 óra, de az alatt úgy szorította a karfát, hogy leszakadtak a körmei.

Annyira nem lehet borzalmas, különben senkinek se lenne testvére. :)

2016. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a 2 fájdalom, de nekem a fogfájás és az epegörcs rosszabb volt, mint a szülés.
2016. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira nem lehet borzalmas, különben senkinek se lenne testvére. :)"


Inkább mondjuk úgy: nem mindenkinek olyan borzalmas.

Nálunk részben ezért nem lesz testvér.

Fogászati beavatkozásokat (a legdurvábbakat is) érzéstelenítés nélkül tűrök (mondjuk nem mazochizmus, hanem minden fájdalomcsillapítóra allergiás vagyok vagy nem hat).

2016. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
A fiamért vállaltam másodikat. Hogy ne legyen egyedül. Pszcihologussal keszültem. Embertelen fajdalom volt mindkettő.
2016. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
én pont gondoltam a vége felé mikor már erősebbek a fájások és szinte folyton vannak,hogy inkább röhögve mennék kihúzatnia fogaimat (nekem pont kellett terhesen,nagyon be volt gyulladva) de ahhoz képes nemsokára jön a 2.baba,de fogásznál nem voltam még a szűrésen sem :D
2016. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Még nem szültem, de endometriózis miatt nagyon erős menstruációs görcseim voltak, egymást érték a "fájások", és akkor arra gondoltam hogy ha nem tudok 1 mp-et pihenni akkor megőrülök és mondtam apámnak hogy hívjon orvost vagy lőjön le, de mostmár legyen valami aztán 2 óra múlva alabb hagyott kicsivel. Hónapról hónapra ez ment hányassal fűszerezve ameddig rá nem álltam egy erős vényköteles fájdalomcsillapítóra.

Azóta mindig ez jut eszembe, hogy ha a szülés pont ennyire fáj csak tovább tart még akkoris elgondolkoznék. De valószínű erősebb ennél is.

2016. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
55%

Ez fura kérdés...

Baromira fájt. Nincs hasonló.

2016. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fájt a fogam csak,akkor se talált semmit a doki,huzatot kapott az arcom és oda sugárzott. Ezerszer szülnék inkább,mint az. Én rettegek a fogfájásától. Négy fogamat húzták,a bölcsességeket,ebből az alsó kettő műtét volt úgymond,mert áttörtek,de nem fértek. Egyik szenvedős volt utána. Szóval úgymond nincs rossz élményem a fogakkal kapcsolatban,mégse akarom hogy fájjon.
2016. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
A fogfájástól még most is rettegek, a szüléseimen kb. azonnal túltettem magam, amikor vége lett. Erős fájdalom, meg hányinger, de letudva, felejtve érzés. A fogfájás az nem olyan, az éles ideg alapú, a szülés az görcs és tolóinger egyszerre.
2016. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!