Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan, aki az...

Van köztetek olyan, aki az elsőt császárral, a másodikat természetes úton szülte?

Figyelt kérdés

Nekem az első babám császárral született (nem volt esély term. úton való szülésre, nem én akartam a császárt), de mostmár szeretnénk kistestvért neki és ha az újabb terhességem zökkenőmentes lenne, akkor remélem mehet a sima hüvelyi szülés, és tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Minden érdekelne, hogy mennyivel volt kellemetlenebb vagy épp fordítva, hogy a császár hegével volt e valami probléma, hogy a tej könnyebben indult e, stbstb.

Köszönöm :)



2016. júl. 30. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

A barátnőm vbac-vel szült nemrég, 2 év van a gyerekei között. A kórházukban van egy teszt, amin pontokat lehet elérni, hegvastagság stb. és az alapján döntik el, engedik-e hüvelyi úton szülni.


Őt kérdeztem a dolgokról, a szülése szörnyű volt, egy vérengzés, a császárból könnyebben felépült, de nagyon akart hüvelyi úton szülni és azt mondja, megérte. A tej megindulásában nem tapasztalt különbséget, a hegével nem volt gond.

2016. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem közel 3 ev volt a ket szules között..nekem nem neztekm hegvastagsagot(vagy nem tudok rola) ,annyi,volt ,hogy dokimmal megallapodtunk,hogy a legaprobb normaltol valo elteresnel muto,nem kockaztatunk,es nem kaphattam oxitocint(ennek kifejezetten örültem)ennek fényében kepzelheted," alomszules" volt.Konnyen ment,jol zajlott minden,meg a dokim is nagyon profi volt,mert akarki látta utána a kh-ban,hogy mi lett velem odalenn elszornyulkodott...ehhez kepest vasarnap hajnalban szultem,kedd delben itthon mar siman porogtem,egy hetre ra szankoztam a nagyobbikkal,mintha mi se tortent volna..most várom a harmadikat,vele is term. Szulesre készülök,nekem sokkal jobb volt,mint a császár.
2016. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Termeszetes-csaszar-termeszetes

Hat annyi h nem kaptam fajdalom csillapitast h erezzem ha valami nem stimmel illetve kicsit visszafogtak h ne rohamleptekbe jojjon a gyerek

De a tobbi ua. olyan volt

2016. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3év 3hónap van a gyerekek között.Első császár téraránytalanság miatt,második vbac.

Közvetlenül szülés után jobb volt a természetes,viszont a hüvelyem végigrepedt emiatt hosszabb volt a gyógyulási idő mint császárnál.

Császár után nem akartam több gyereket sokáig,szülés után akár azonnal szerettem volna másikat 😊

2016. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szomszédom első hüvelyi, második császár és most pár hete ismét hüvelyi, semmi gond nem volt.
2016. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) ment mindenkinek a zöld kéz :) Remélem hamarosan fog jönni a tesó és minden rendben lesz a terhességgel és könnyen meg tudom majd szülni :)
2016. júl. 31. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anyukám volt pont így! :) Én nagyon nehéz szüléssel, császárral jöttem a világra, első babaként. Tesóm meglepi volt, 1 év sincs köztünk, ő rendesen született, kb 6 óra alatt. Velem anya 24 órát vajúdott. Anyánál a tej se volt gond! Sztem minden esélyed megvan a sima szülésre, főleg h mostmár fejlettebb minden, nem úgy mint 30 évvel ezelőtt :)
2016. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!