Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. babámat várom, most gondolk...

3. babámat várom, most gondolkodtam mélyen el, hogy nekem mégegyszer szülnöm kell?! :D

Figyelt kérdés
Viccet félre téve nagyon beparáztam. Egyrészt attól a bizonyos fájdalomtól való félelem, amit az első kettönél az oxytól alig bírtam ki, nagyon durva volt, másrészt a komplikációktól való félelmem. Félek,hogy baj történik, és mi lesz a két gyerkőccel, stb... Hasonló félelmekkel valaki? Nagyon be vagyok rezelve, pedig még nagyon a terhesség elején járok.
2016. aug. 5. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam :) 20 perc alatt megszületett a harmadik! Épp, hogy beértünk a kórházba. Boldog babavárást :) Nem gondolj a rosszra. Bár én is végig és sokszor ilyenekre gondoltam.
2016. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jó neked! Remélem nekem is ilyen szerencsém ledz! :D
2016. aug. 5. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:

pont valamelyik nap gondolkodtam ilyen hülyeségeken én is,szintén a harmadikat várjuk...

Én oxyt szerencsére nem kaphatok majd,szóval nálam ennyivel jobb a dolog(császáros előzményem is van)De pont a korábbi császár miatt meg bennem van a félsz,hogy nehogy gáz legyen,stbstb..kitartás,csak a jóra és a szépre szabad gondolnunk:)

2016. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a harmadik babót várom, nekem sajnos két császárom volt, ugyhogy ez is az lesz :/

Nagyon félek, most vagyok 21 hetes egyre közelebb a vége és most kezdem felfogni mi vár rám megint :O

De egyszer túl kell rajta lenni nem maradhat bent örökre :D

2016. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Mondj nemet az oxira. Én megtettem és csodálatos szülés volt.
2016. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi lányok! Mi az ötödiket tervezzük. Elmondhatom, hogy mindegyik egyre gyorsabban született, úgyhogy én meg pont amiatt félek, hogy nehogy kórházon kívül szülessen! Igaz én sosem kaptam oxitocint, remélem, nem is fogok! De ezt nem is tudtam, hogy nemet lehet mondani. Bár nekem elég jó fájásaim szoktak lenni.
2016. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én a fàjdalomtól félek. De úgy vagyok vele,hogyha kibìrtam 2X,akkor most is menni fog. Gondolj arra hogy jó és könnyű szülés lesz,ha ràgörcsölsz csak rontasz rajta. A màsodik szinte végig keresztben feküdt(ha úgy marad csàszàr), aztàn befordult farfekvésbe. De bebeszéltem magamnak,hogy befordul és könnyen kibújik. Reggel voltam dokinàl, mondta,hogy beilleszkedett a feje, nst jelezte a kisebb fàjàsokat, mondta,hogy na lassan itt az idő. 15kor indultunk a kórhàzba, 17kor felvettek ( aztán beöntés, kikérdezés, szülőszobàba bepakolàs stb ) 19kor megszületett a lànyom. Orvos nem is làtott :-) Szóval nyugi. Ne görcsölj, mantràzz pozitìv dolgokat.
2016. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Császár lett a harmadik! :( Borzalom volt... :( Jan.28-án született meg a babó, azóta is gondjaim vannak. 3 helyen szétnyílt a belső hegem, cysta, seromák lettek, ha nem javul újra műtét egy hónap múlva. Annyira ki vagyok és még mindig fáj...
2017. ápr. 10. 07:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ó, sajnálom! Remélem, idővel jobb lesz!
2017. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!