Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik programcsászárral szültek...

Akik programcsászárral szültek, tudták előre a szülők-rokonok az időpontot?

Figyelt kérdés

Én azon gondolkodom, hogy azt mondjuk, hogy megvárjuk, hogy beinduljon, így nem lesz előre idpont, jön mikor akar. És ha megszületett és minden rendben van, akkor persze mindenkit felhívunk. Nem akarom, hogy mindenki miattunk izguljon, és őszintén azt sem, hogy ott tolongjanak a folyosón. Így ha megszületett, leszünk kicsit 3asban, délután meg jöhetnek is látogatni :) Előbb úgyse tudnának, mert ugye 6-8 órát feküdni kell utána.

Nálatok hogy volt? Megmondtátok előre, mikor fog születni? Vagy utána szóltatok?


2016. aug. 17. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmondtuk, de nem volt tolongás. Az én szüleim jöttek el. Annyi,h látták az ajtó ablakán keresztül amikor a férjem kézbe vette a picit, és én is találkoztam veluk kb fél percre amikor kitoltak a folyosóra. Én nem paráztam attól,h zavarni fognak, mert nálunk nem jöhetnek látogatók a kórterembe. Egyébként tényleg feküdni kell utána minimum 6-8 órát. Ha nálatok bemehetnek műtét után a szobába, akkor az tényleg fárasztó lehet. De szerintem inkább mondd meg,h mi a helyzet, és jelezd,h szeretnéd, h aznap ne menjenek be hozzád. Innentől ugyis sokkal több konfliktust kell felvállalni 😉
2016. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy héttel előtte tudtuk meg a pontos napot és órát. 38. héten volt. Mi megmondtuk, hogy szeretnénk, ha a felkelésem után (kb. délután 4) jönnének. Ott bármikor lehetett látogatni és saját szobánk volt, így nem zavartak senkit. Egy barátnőm pl. 8-ra futott be munka után. Anyuék 5-re jöttek, anyósomék 6-ra, tudtuk nagyjából az időket, mert szóltak. Másnap is ez volt, aztán harmadnap már jöttünk haza.


Mondjuk én akkor is még feküdtem, szóval az se zavart volna, ha a 6 órán belül jönnek be, mint amit írsz, de így kényelmesebb volt, hogy nem látták a katéteremet.:))

2016. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Parom is igy gondolta hogy legyunk harman csak. Mondjuk naluk anyos tudta hogy programozott lesz az en szuleim nem de szoltunk a szuleimnek aznap viszont anyos mar ott volt rogton... A kavet szepen ra is boritotta a babanaplomra😔 meg a cuccaimra..

Mi se akartunk tolongast bar abbol te ugyse erzekelsz semmit maximum a parod mert ugye ahogy teged bevisznek a mutobe onnan mar csak a 6 ora letelte utan latnak ujra + mutet.

2016. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megmondtuk de normális családunk van. Anyueknal vt a nagy anyosomek meg másnap este jöttek be.


Nem kellett megszabnom a látogatást sose, minden rokon tudja az illem szabályokat..

2016. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es : marmint a nagyobb gyerek volt anyueknal , bocsi
2016. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es irigyellek
2016. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudták, csak hiába, mert 2 nappal hamarabb indult a szülés :D


De egyébként se tolongtak volna ott szerencsére, meg lehetett beszélni velük a későbbi látogatást is, h ne egyszerre zúduljanak be.

2016. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen megmondtuk ,már csak azért is mert addig a mama vigyázott volna a nagyobb gyerekünkre, de ettől függetlenül is megmondtuk volna.

Végül nem akkor szültem amikor ki volt tűzve a császár mert előbb beindult magától a szülés.

2016. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!