Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra húzódik vissza a has...

Mikorra húzódik vissza a has császár után, és a kilók mikor indulnak el lefelé?

Figyelt kérdés
Egy hónapja császároztak de még mindig csak a kismama nadrágjaimba férek bele kényelmesen. Még 10 kiló van rajtam (20-at szedtem össze) és most 64-nél megáltt meg se mozdul.Persze nem diétázom mert azt a tejcsi bánná. mikortól számíthatok változásra?
2010. ápr. 20. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én 11 hónapja szültem császárral!én 26 kilót híztam toxémia miatt!a szülés után 2 hónappal lement rólam mind a 26,de a hasam a mai napig nagy!:(a szoptatás segít!nem kell fogyóznod csak arra figyelj hogy ne egyél sütit meg nasit,a többit én mindent és ugyan annyit ettem!ja és még ma is 5-6x szopizik a lányom!

2010. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Arra mindig figyelj,hogy menj gyakran pisilni.Nehezebben húzódik vissza a méhed és így a hasad is ha telt a hólyagod.Én nem is éreztem,hogy tele van és mondta a dokim,hogy járjak minimum 2 óránként wc-re!A kilóid pedig meg fognak indulni hamarosan:)Ne izgulj,csini leszel nyárra:)Szoptass sokat:)

3 császáros

2010. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
rám pont az ellenkezője igaz! Amikor elapadt a tejem, utánna fogytam le drasztikusan. Amíg volt tejem inkább híztam vagy stagnáltam, de nem fogytam. Utánna pedig pikk-pakk lementek a kiloók, pedig ugyanúgy ettem.
2010. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnos nekem is a toxémia hozta össze a kilókat.A nasikat kerülöm, és csak vizet meg tejszaporító teát iszom. A wc-s dolgot még nem hallottam, de akkor nagyon odafigyelek, hogy kétóránként menjek pisilni.

A kicsim csak fejéssel kap tejet mert nem szopizik.

Kb. napi hétszer eszik, lefejek neki ilyenkor 110-120ml etetésenként. Ez nem számít valamennyire szopizásnak? Úgy értem, hogy lehet, hogy azért nem mozdulok súlyban mert csak fejek?

Igazság szerint nem az aggaszt, hogy még mindig terhesnek néznek, hanem, hogy semmi nem jön rám. Jön a jó idő és csak téli terhesnacikba tudok lenni. Nem szeretnék egy teljes új ruhatárra beruházni. Bár anyagilag nem is

bírnám.

Hallottam én is ,hogy van akinél akkor mennek le a kilók amikor már nem cicizik a baba. Hát lehet, hogy nálam is így lesz.Mert most nagyon megállt.Meg olyat is hallottam, hogy teljesen "leszívta" a gyerek.

Nagyon köszi mindenkinek a választ, a tanácsokat és a biztatást!

2010. ápr. 20. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt egy császárom és 1,5 évig szoptattam, addig a kilók meg se mozdúltak, rajtam volt a felesleg. Aztán elhagytuk a szopit és rólam is pikk-pakk lement a felesleg 74kg-ról 58kg-ra lefogytam és gyakorlatilag nem is küzdöttem érte. Jó, a kajára azért figyeltem, nem nasiztam, sütiztem, de ettem rendesen!
2010. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!