Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyi idő után állt...

Kinek mennyi idő után állt vissza rendesen a szex?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem. Fájni már nem fáj, csak ha a párom jobban be akar jutni. Mert épp hogy csak bent van. Kicsit olyan mintha megakadna valamiben. Vagy nem is tudom, hogy hogy írjam.

De van mikor h az sem fáj, csak érzem. Mikor régebben is a méhszájamat érte.

Csak szülés után ez így normális még, vagy keressem fel az orvosom?



2016. aug. 22. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, de olyan 8-10 hónap körül volt a kislányom, mikor már normálisan ment. Ugyanezt éreztem, mint te... Sokáig kedvem sem volt, és már nem is igazán tudtam, hogy melyik az ok és az okozat. Aztán magától helyre állt a dolog, és már minden ok, most 1 éves múlt a picink.

Azért furcsálltam, mert császárom volt, így a hüvelyem nem sérült, így én inkább lelki okra vezettem vissza. Viszont itt olvastam sok olyan sztorit, hogy másnak sem ment császár után. Lehet, hogy mégis van biológiai oka is. Nem tudom, nekem szerencsére rendeződött. Ha nagyon kellemetlen, azért lehet, hogy nem árt felkeresned a dokid, hátha tud segíteni, vagy legalább megnyugtató válasszal/magyarázattal szolgálni

2016. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt mint az első válaszolónak és ugyan ebben a cipőben jártam mint ti. Nekem akkor oldódott meg a dolog, mikor 7 hónaposan megjött a menstruációm. Voltam dokinál vele ugy 3 honaposan és azt mondta, hogy fejben dől el a dolog.
2016. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam mint te. Nem is értem,hogy másoknak hogy ment szülés után 7-8 héttel. Én 6-7 hónap után mondhatom azt,hogy szinte olyan mint régen. Nekem hónapokig semmi kedvem nem is volt hozzá, fájt is, totál száraz voltam. Ezt a "megakadást" én is érzem, szerintem ez normális, ha már rendszeresen csináljátok, szerintem elmúlik. Szóval, nyugodj meg, teljesen normális és helyre fog állni. Próbálkozni kell.:)
2016. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónap telt el mire visszaállt a régire. 6 hét után már rendszeresen együtt voltunk. Ahogy telt az idő mindig jobb lett, de az első próbálkozás eléggé kellemetlen volt! Nem lehet h valami belső varratod van ami még érzékeny? Èn az enyémet még most is érzem ha belekezdünk.
2017. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!