Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindig védekezünk rendesen...

Ha mindig védekezünk rendesen óvszerrel, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most is bennem van a para,hogy terhes vagyok.Az előző hétvégén 4 alkalommal szeretkeztem a barátommal,minden alkalommal védekeztünk rendesen óvszerrel ,azaz nem történt behatolás óvszer nélkül.Az egyik óvszer durex extra safe volt,a többi pedig Lifestyle spermicides.A 4 alkalomból csak egyszer élvezett el az óvszerbe a barátom,a többi aktust orállal fejeztük be.A ciklusom 7.8. Napján voltam,a menstruációm általában 35 Naponta szokott megjönni,de van,hogy 40 ,egyszer volt 29 napos ciklusom.Komolyan már most beképzelem azt,hogy nő a hasam.A szüzességemet májusban vesztettem el,utána 55 napos volt a ciklusom,mert Annyit stresszeltem abban az időszakban amúgy is,de akkor csináltam terhességi tesztet,ami negatív lett a ciklusom 48.napján,majd Megnyugodtam és meg is jött.Ugye nem lehetek terhes,ha mindig rendesen védekezünk?

2014. júl. 19. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

100% hatékonyságú védekezés az amikor 3 méterre közelítitek meg egymást :D

Minimális a valószínűsége, hogy terhes lennél, de azért meg van rá az esély (0,...%)

2014. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte kizárt dolog, hogy óvszer mellett terhes legyél, ha tényleg az elejétől alkalmazzátok. Bár olvastam itt már 1-2 alkalommal, hogy mégis besikerült így, de el sem tudom képzelni, hogyan. Tizenévesen mi is óvszerrel védekeztünk az akkori barátommal, volt, hogy kiszakadt, de azt észre lehet venni egyből, és akkor még tudsz mit tenni. Elképzelésem sincs, hogy ha nem szakad el, akkor hogy lehet probléma.

Ne izgulj ennyire, mert a végén nem fogod tudni élvezni a szexet :) Ha tényleg ennyire félsz mindig, használjatok az óvszer mellé valamilyen spermicid krémet is.

2014. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem leszel terhes.
2014. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, de nagyon minimális az esélye. Védekezhetsz akárhogy, nem lehet úgy szexelni, hogy abszolút nulla legyen az esély a terhességre, max. ha kiveteted a méhedet.
2014. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Igen lehetsz. Az óvszer pearl indexe 3-4, tehát 100 nőből ennyi esik teherbe egy év alatt óvszer mellett. Forrás:

[link]

2014. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 18 évesen tisztességes használat mellett lettem terhes, tehát van rá sajnos példa... De valóban ritka! Szerintem ott nem volt termékeny időszakod. Ha ennyire félsz tényleg használj még vmi kiegèszítőt, krèm, kúp, h tabletta, nehogy beárnyékolja a gyönyört ;)
2014. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!