Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indokolhat ez a probléma...

Piroska és a farkas kérdése:

Indokolhat ez a probléma extra elővigyázatosságot szülésnél, esetleg császárt?

Figyelt kérdés
Kislányom nagy baba volt, 4100 gramm. Most várjuk a kistesot és nem ugy néz ki, hogy kisebb lenne... a gondom az, hogya 20. héten egyszercsak reccsent egyet a farcsontom,és azota eltérő intenzitással ugyan, de folyamatosan fáj. Aggodom, hogy mi van, ha a farcsontom fájása miatt nem tudok majd a kellő erővel nyomni, és emiatt esetleg elakad a baba. Szept elején megyek a dokimhoz, vele is megbeszélem majd, de érdekelne, hogy volt- e vkinek hasonlo problémája.
2016. aug. 29. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sima dokihozmenj el, hàtha tud vmit hogy mi lehet. Nekem a reccsenésből a törés ugrott be. Szülést szerintem nem befolyàsolja, mert ezt a fàjdalmat érzed majd legkevésbé( de ezt meg a nőgyógyàsz tudja megmondani).

Nekem a fiam 4 kg volt, a hugit is 4 fölé tippelték jóval, és 3,4 kgval született. A becsléseknek nem feltétlenül kell hinni.

2016. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek olyat, aki farokcsontfájással normál szült. fel sem merült a császár eshetősége.
2016. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt, h nem lesz kisebb, csak onnan gondolom, hogy ugyanahhoz a dokihoz járok, ugyanazzal a géppel néz,és azonos heti uh leleteimen a kistestvér bizonyos értékei vmivel nagyobbak. AZ elso szulésem egyébként relative könnyu volt.( Ha eltekintunk attol, hogy a viharossága miatt 6 honapig gyogyult agátsebem.... )
2016. aug. 29. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
A második az elején nekem is nagyobb volt 1-1mérésen mégis 400grammal könnyebben született.
2016. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!