Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyik barátomtól kaptam egy...

Egyik barátomtól kaptam egy hordozható winchestert. A használata csupán abból áll, hogy bedugom egy USB portba, és aztán kész, semmi extra. Mi lehet a probléma? Nálam lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ám akárhová dugom, rettentően lassú a fájlátvitel, és azt írja, hogy nem USB 2.0-ás csatlakozóban van, pedig abban van, más eszköznél tökéletesen működnek az USB-k. Más ismerősünknél nem volt ilyen probléma, rendes sebességgel mennek az adatok.
2009. márc. 5. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha több usb portot használsz egy időben akkor iktasd ki addig a többit valszinű az okozza a problémát
2009. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A csatlakozó nem engedi át a 2.0 sebességet. Milyen a géped?

Alaplapi (chipsett) driver telepítve van? Sp 3 van a gépen?

Próbáld másik usb aljjal.

2009. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sok minden van bedugva, és lehet, nem kap elég feszültséget. Nem adtak hozzá külső tápot, amivel ki lehetne próbálni?
2009. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám a tesóm gépével...


A baj az hogy miután BIOS frisítéstcsináltam megváltoztak a beálítások, és letiltotta az USB2.0 csatlakozásokat ÉS USB1.0 használta. EZ nem tűnt fel egy félévig csak amikor átvittem nekik egy párfilmet és láttam h nagyon lassú...


Próbáld meg leellenőrizni a BIOS bealításaidat!

2009. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!