Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eddig magánorvos, ezután...

Eddig magánorvos, ezután sztk? Érdekeljen a doki esetleges véleménye?

Figyelt kérdés
Félidős terhesen választottam orvost, kétszer voltam nála sztk-s rendelésen a közeli kisvárosban, mielőtt felkértem. Azután a 40 km-re lévő magánrendelésére hívott, ahol a kórház is van. Most készülök a 6 hetes kontrollra, de szopizik a kisbabám. Miatta gondolom azt, hogy csak a közelebbi rendelésére mennék, így is van csúszás az időponthoz képest mindkét helyen. Ugye a gyerek érdekében nem kéne foglalkozni azzal, mit gondol a doki, hogy "lespórolom" a magánrendelési díját?
2016. aug. 30. 09:45
 1/6 Eszter76 ***** válasza:
Hm... az én dokim a 6 hetes kontrollért nem kért pénzt a magánrendelőjében sem... benne volt az ár a szülésben... ez nem lespórolás.
2016. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod és megmondod neki, hogy a szoptatás miatt problémás a messzebbi út és szeretnél a közelebbi rendelésre menni. Gondolom meg fogja érteni és fogad majd a közelebbin. Ha meg nem érti meg, problémázik, az meg már legyen az ő baja.
2016. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám és elmodnanám Hogy mi a helyzet. Az én dokim ilyeneken abszolút nem problemázik. Sőt amikor nagyon beteg voltam és sokat jártam hozzá, ő maga mondta sokszor, hogy ne menjek a magánrendelésére.
2016. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. Még egy kérdés. És ha innentől csak a közelebbi sztk-ba járnék hozzá? Oké, nem kell túl gyakran menni, de 2 óra az út, plusz a várakozás, vizsgálat. Terhesen eddig oké volt a fél napos program, de a picivel húzósnak érzem, jönni sem tudna velem senki, hogy addig ellegyen a kicsivel. Azt az egy órát meg tudjuk oldani ha helyben maradunk.
2016. aug. 30. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán mondd el neki, amit nekünk is leírtál. Szeretnél ezentúl erre a rendelésre járni, ebből es ebből az okból kifolyólag. Megmondod, nem a pénz a probléma, hanem az utazás. Normális doki ezt meg fogja érteni. Ha nagyon cink, adhatsz neki ugyanúgy pénzt, csak mondjuk kevesebbet.
2016. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondja az orvosom h oda menjek ahova nekem kényelmesebb.
2016. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!