Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mell beindulása szülés előtt?

Mell beindulása szülés előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon erős nyugtalanság van rajtam.Az éjjel csak forgolódtam nem tudtam aludni.

Elkezdett fájni a mellem mintha beindulna.És jöttek az összehúzódások rendszertelen de sok volt.Folyamatosan .Olyan fura.Lehet idő lesz? 38 hetes vagyok.Nem folyt el semmi se nyákdugó.

Nem sürgetném.

Talán csak pànikolok?


2016. aug. 31. 05:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy beindult a melled?
2016. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hiedelemmel ellentétben a szülés beindulásának nem feltétlen jele sem a magzatvíz sem a nyákdugó távozása.


Viszont egy biztos, hogy hamarosan szülni fogsz. Ezt mindenféle előjel nélkül is biztosra veheted.

2016. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig nyugton volt a mellem most beduzzadt fájt.
2016. aug. 31. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 38. héten vagyok, nekem is bedurrant, mindig mérem magam centivel a terhesség eleje óta. Túlsúllyal kezdtem, nem híztam semmit eddig, de átalakultam. A mellem most nőtt egy hét alatt körfogatban 2 cm-t, eddig nyugton volt, a hasam pedig 1 hónap alatt köldökön átfutva a centiszalag +5 centi. A többi minden ugyanaz maradt :)
2020. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!