Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mozgott és rúgdosott másnak...

Mozgott és rúgdosott másnak is a babája vajúdás közben, a fájások alatt?

Figyelt kérdés
Nem közöttük, hanem alatt. Most vagyok 40 hetes és barátnőm mesélte, hogy neki folyamatosan mozgott és nagyon fájt neki. Nekem most is elég kellemetlen, tartok tőle, hogy nekem is fog, mert elég virgonc baba. Akinek van ilyen tapasztalata, hogy élte meg?

2016. aug. 31. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem..nem emlékszem a két terhességem alatt h a vajúdások alatt mocorogtak, rúgdostak volna..
2016. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. aug. 31. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hármat szültem eddig, az egyik egy nagyon erős és élénk baba, vajúdás közben már nem rugdaltak.
2016. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mozogtak, már a szülés napján is alig-alig. Szerintem egyébként sem éreztem volna fájás alatt, hogy mozog e.
2016. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) megy mindenkinek a zöld kezecske.
2016. szept. 1. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem végig!

Lerúgta állandóan a szerkezetet :)

És jobban fáj, mert nem tompít már a sok m.víz!

2016. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem végig mozgott. Volt, hogy a szülésznő keresgélte a tappancsokkal, mert annyira "elugrált", hogy nem hallatszott a szívhang gépen. Végül császár lett, nem tudott rendesen beilleszkedni.
2016. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!