Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiket császároztak. Mennyire...

Akiket császároztak. Mennyire van lent a vágás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne főként, hogy akiket vízszintesen vágtak, mennyire lent van a heg?

Pl.: Kilátszik-e, ha bugyiban vagytok...a köldöktől kb hány cm-re lehet a vágás...ilyesmik.

Előre is köszi a válaszokat!



2016. szept. 1. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyira lent van, hogy egyáltalán nem látszik ki a bugyi alól, ráadásul olyan szép vékony és nagyjából már kivilágosodott, hogy messziről észre sem venné az, aki nem tudja, hogy vágtak.
2016. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ehh, lemértem neked. 14 cm-re van a köldökömtől. éppen pont a bugyi vonalában (francia bugyi), de vannak olyan fazonok, amit már takarják.

enyém vágás girbegurba, látszik rajta, hogy sietett az orvos. de tk mindegy, mert teljesen vékony, kifehéredett, szóval aki nem tudja, hogy ott van, észre sem veszi.

2016. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bikinivonal alatt van nekem, tehát bikiniben, ami elég pici fazonú, sem látszik ki, olyan lent van ahol már nő szőr is.
2016. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legkisebb bikiniből sem látszik ki. Kb. 15 cm-re lehet. Az első nagyon szép vékony volt, a másodikat is ott vágták volna, és csak egy heg lenne, de sajna a sürgősség miatt hosszabb és kissé görbébb lett.

De így sem látszik ki.

2016. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb ott van ahol kezd nőni a szőr.A legkisebb bugyiból sem látszik ki.
2016. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Még annyit kérdeznék, hogy nehezen épültetek fel? Mennyire volt fájdalmas maga a seb, a járás...felállás stb.

2016. szept. 1. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Az elsőnél nehezen, vagyis jól mozogtam, de minden nagyon fájt. El tudtam látni magunkat, bár 2 hétig nem bírtam egyenesen lenni. A második meg se kottyant ehhez képest.
2016. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 hét rossz, utána jobb a helyzet.
2016. szept. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyorsan ment a felépülés, a kötelező fekvés után magam láttam el a babát a kórházban, majd 1 héttel a műtét után már vittem sétálni. Mondjuk azt nem vettem számításba, hogy az oda-vissza 3,5 km-es táv (házunk és a gyerekorvos között) nem lesz olyan egyszerű gyalogmenet frissen felvágva. :)

Igazából nekem az első 1-2 hét volt nehezebb, mert fáj a vágás és húzódik, amihez hozzájönnek a méhösszehúzódások, illetve a szoptatási fájdalmak, de ha nem hagyja el magát az ember, akkor szerintem nincs gond.

2016. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem takarja el a bugyi, marhára utalom, egyáltalán nem ertem miert kellett ennyire fent vágni...raadasul vastag es nekem lila. Mondjuk a hegesedés abszolút alkati kérdés szerintrm, nekem minden hegem csúnyán gyógyul :-/

A felépülés teljesen flottul ment, 2. napon mar teljesen egyenes háttal jártam, egy het utan mar en is simán vittem sétáltatni!

2016. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!