Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés inditásról irnátok pár...

Szülés inditásról irnátok pár szót akinek inditani kellett?

Figyelt kérdés
Első babàmmal vagyok terhes riogattak 28.héttől hogy korababa lesz ...lassan a 40.hetet irom és nem akar kibújni a babàm :)
2016. szept. 2. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2féleképpen indítanak. vagy burokrepesztéssel, vagy oxitocinnal. általában egyik követi a másikat.


nekem 6kor bekötötték az oxitocint, vártuk, hogy repedjen a burok magától, aztán 9:30 körül jött az oszt.vezető, aki burkot repesztett.


ennyi. mit akarsz tudni pontosan?

2016. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy Prostin nevű hucelytablettaval indították. Másnap reggelre kellett volna fajasokat okoznia, de beindult éjfélkor, reggel ötre meglett a fiam.
2016. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 41. hétre se akart jönni a lányom!

Már kértem inditsák be mert elég volt!

Kiakarták várni a 42. hetet mert a lepênyem 0. fokban volt megérve.

Kaptam méhszájpuhitot mert 1 cm-re voltan kitágulva! 6 óra a hatása. Semmi nem törtéjt! Majd jött a főorvos és adni akartak még egyet hogy majd holnap szülök.... Elfelejtettek adni. A kedves szülêsznő az ujjával lezdett tágitani finoman minden kanyar ellenőrzêskor. Aztán szépen beindult minden magától. Csak mire kapnom kellett volna beöntést és oxitocint addigra teljesen nyitva voltam és miután megszültem adták be amit máig napig nem értek.

A fiam hamarabb jött 2 héttel ő nála dettó ugyan igy csak az oxitocint nyomás közben tolták befele nekem ezerrel!

Hát én igy jártam.

2016. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem indították a 41. héten. Oxitocin infúziót kaptam. Majd burkot repesztettek. Borzalom volt így én nagyon reménykedem hogy a mostani babám önállóan meg indul a világ felé :)
2016. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fogalmam sincs most mi a neve de ilyen zselevel kentek be ott alul amitol egybol jottek a fajasok vajudtam tobb orat fel11tol delutan fel 7ig:) hat ora fele elfojt a magzatviz megrepedt a burok es beindult a szules:)
2016. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem burokrepesztéssel indították.
2016. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!