Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni hasfájás normális...

Szülés utáni hasfájás normális dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlthét csütörtökön szültem. Sajnos a gátsebem felszakadt. Már voltam orvosnál és meg is vizsgált. A pocakom egy icipicit fáj, ill. a derekam lüktet.

Az mondta az orvosom, hogy minden oké. picit azért félek hogy nem.

Köszi üdv: Niki


2010. nov. 24. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért verne át az orvosod?
2010. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy átveri, szerintem nem így érez, de amikor az ember egy ismeretlen dolgot él át (itt most a szülésre gondolok), akkor utána minden tünetet úgy figyel, mint egy fanatikus...

én is voltam így, csak nem szülés után...éreztem,hogy visszatért egy régi betegségem, kézzel simán kitapintottam, de a doki szerint semmi...egy év múlva sem, szóval akkor én is nagyon mondtam, hogy de tuti és nemtudtam megnyugodni, de aztán meg mégsem.


Ha mondtad neki, akkor szerintem minden ok.

2010. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt! én annak tudtam be, h a szervezetem visszaalakul normás állásba, mivel már nincs rajtam +15kg, illetve kijött belőlem egy kis cukiság :) az orvosom nekem se mondott semmit. nekem a derekam volt totál ki!!! hajolni sem tudtam :(
2010. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én nem híztam semmit, de szülés után 10kg-val könnyebb lettem!

A derekem lüktetni szokott de rendesen, De hát ez van.

2010. nov. 24. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A lüktetést nem tudom sajnos.

A hasam viszont nekem is fájt szülés után egy bő hétig. Két dologra gondoltam: egyrészt a doki belekönyökölt kitoláskor, másrészt ahogy egy előző válaszoló írta, rendeződnek vissza a dolgok, olyan érzés, mintha lötyögnének bent a szervek.

2010. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem teljesen normális, amíg nem rendeződnek vissza a szervek amik eddig szét voltak nyomva, addig ez van. Nekem a derekem akart leszakadni szülés után, lehajolni sem bírtam, de 1 hét múlva elmúlt úgy ahogy jött.
2010. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!