Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz elott vagyok egy...

Menszesz elott vagyok egy nappal . Tegnap ota a 3. Tesztem is 2 csikos de aggódom mert teljesen olyan erzesem van h megakar jönni . Normális ez a hasfajas?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,hogy teljesen normális, én is így voltam, sőt nekem volt két napig a mensi idejében rózsaszínes-pirosas maszat a tisztsági betéten. de elmúlt, és az tesztek erősödtek !


EL fog múlni. A szervezeted emlékszik ... ezért van az hogy a mensi idejében mensi szerű görcsök lépnek fel, nyilván menstruációs vérzés nélkül!!!!!!!!!!!!!!!


Gratulálok ! és nyugodj meg !!!

2016. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális.

Gratulálok :)

2016. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem jobban görcsölt mint mikor menses görcs volt. De rendben volt minden. Gratulálok!!
2016. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem hetekig olyan érzésem volt. normális. szedj magnéziumot.
2016. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nyugodj meg. Teljesen normális. Ez a mindjárt megjön érzés. A szervezeted emlékszik hogy mikor esedékes a menzi és jelez. Valakinek 3-4 hónapig is érez ilyen mindjárt megjön érzést. Ha fáj a pocid Vegyél be MagneB6-ot és pihenj. Gratulálok boldog babavárást 😍
2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen az. Boldog Babavarast!:)
2016. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek !! :)
2016. jún. 10. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!