Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nem lehet fejet...

Császár után nem lehet fejet emelni?

Figyelt kérdés
Az érzéstelenítés miatt, elvileg 12 óráig. De ez arra vonatkozik, hogy erőből ne emeljem meg, mert fájni fog a fejem sokáig? Azért kérdezem, hogy ha pl. kicsit megemeltetem az ágy fejtámláját, akkor látnék is rendesen, de nem is erőből emelném, azt lehet? Nem ülő pozícióba, éppencsak egy kicsit
2016. szept. 6. 05:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt majd a nővér megmondja, hogy meg lehet e emelni a fejtámlát. Nekem teljesen vízszintesen volt és csak egy kispárnám volt. De nem vészes ki lehet bírni így is a 12 órát.
2016. szept. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat az En szobatarsam emelgette,fel napig hanyt,aztan amig bent voltunk fajt a feje.

Nekem egyiknel sem,pedig azert En sem vizszintben fekudtem de nem emelgettem a fejem "erobol".

Az agy eleve nem full vizszintben volt,plusz volt egy nagyparna es egy kisparna a fejem alatt.

Kerdezd meg,de szerintem ha nem Te emeled,hanem kicsit feljebb van attol nem faj

2016. szept. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem az anesztes megemeltette 10 fokkal az ágy végét, azt mondta, így kell. És párna is volt. Nálunk csak 6 óra, ki lehet bírni könnyen, mindent láttam.
2016. szept. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi, így azért jobban hangzik
2016. szept. 6. 07:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen vízszintesen kell lenni. Érzéstelenítéstől függ, hogy 6 vagy 12 órát. Nem az erőkifejtés a baj, hanem, hogy a gerincednek egyenesben kell lenni. Engem először felemeltek picit. Azt a pokoli fejfájást az ellenségemnek sem kívánom.
2016. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél nem mondták, de nem fájdult meg (ittam, beszélgettem a férjemmel, nézegettük a babát, közben jött a remegés...). A másodiknál rám szóltak, de nem is bírtam volna semmit csinálni, még a szememet sem tudtam kinyitni csak erővel (szerintem túl sok volt az érzéstelenítő vagy direkt adtak valamit ugrálás ellen, nem tudom, de még napokig szédültem és a hátam jobban fájt, mint a hasam).
2016. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

kérdés h spinális vagy eda érzéstelenítés volt ...


első császárnál : 11kor műtöttek este 6 fele álljak fel és menjek fürdeni ...

másodiknál 12 kor volt a műtét ott 8 kor szedtek ki az ágyból h irány a zuhany


rákérdeztem a 12órára és legyintettek ...

mondjuk nekem nem fájt a fejem ...

2016. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

én se kampányolok a 12 óráért, sőt, de itt ez a protokoll sajnos...

az mitől függ, hogy milyen érzéstelenítést használnak?

2016. szept. 6. 09:42
 9/15 anonim ***** válasza:

passz

mondjuk nekem mind a kettő rendes vajúdás után lett császár

rossz fejtartása miatt, majd a másik ugyan csak hasonló ok miatt


én inkább azt nem kívánom senkinek mikor majd 2óra a kitolási szakasz, és az istennek sem tud kijönni a gyerek

mázli h nem a szülőcsatornában akadtak el

2016. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ja.. de szerintem nálam EDA volt mind a kétszer

mert mikor lejjebb ment a zsibbadás akkor feltornáztam magam és nem mondták h dőljek vissza pedig 20 percenként belestek,

vagyis az ágyat emeltem fel 35-45 fokba

2016. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!