Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás nélküli császár után...

Vajúdás nélküli császár után összejöhet a természetes szülés?

Figyelt kérdés
9 napot hordtam túl, a fej nem illeszkedett, nem is indult meg magától, így császár lett. Semmi indítás nem volt, csak kikapták. Borzalmas élmény volt, így a 2.kat simán szeretném megszülni. Volt vki, aki hasonlóan járt az elsővel, de a másodiknál minden rendben volt?

2016. szept. 7. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:

A masodikom volt igy.az elso csaszar utan nagyon akartam termeszetesen szulni.az elsovel vegig vajudtam a tagulast,kinyomasnal esett a baba szivhangja,ezert lett csaszar.

Igy a masodiknal megvolt az esely.8nap tulhordasnal lett csaszar,mert egyaltalan nem indult.

A 3.mar program csaszar volt de O spec a mutet reggelere elindult magatol,38+6 naposan.mire beertunk 2 ujnyira tagultam (full zartbol) es a mutetre mar 3 ujnyi volt.szerencsemre fajasok "nelkul" tehat a meh nem huzodott erosen ossze mert azt a hegem nem birta volna,a baba fejen igy is latszott,hogy mar be volt illeszkedve.kis csucsos feju lett 😂😂

Szerintem van esely.

2016. szept. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem sem sikerült, de elvileg lett volna rá esély. Nálam az elsőt szintén kikapták pont a 38. héten mindenféle hirtelen jött más eü. problémák miatt és igen, szerettem is volna kipróbálni, milyen khm... nem selejtesnek lenni, hanem végigcsinálni, és hát az első császárom sem sikerült "túl jól" (az intenzívre kerültem két hétre). A másodiknál úgy volt, hogy "meglátjuk": ha úgy néz ki, szépen jönne, oké, ha nem, program 39+5-ön. Két nappal előtte éjszaka elfolyt a magzatvíz, jöttek a fájások, vagy 8 órát vártunk, de nem történt semmilyen tágulás, úgyhogy aztán kivették őt is, amikor befértem két sürgősebb műtét közé. Itt már semmi gikszer nem volt és jó volt így, mert biztonságban is éreztem a babát, tudtam már a menetrendet, de egy kicsit át is élhettem valamennyit a szülésből, nem csak passzív szereplőként.
2016. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akár össze is jöhet, ismerős tavaly év elején szült császárral, most meg pár hete természetes úton jött a tesó fél óra alatt.
2016. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne, ha sikerülhetne. :) Olyan befejezetlen számomra így a terhesség. Elképzeltük, beleéltük magunkat a párommal, hogy babánk lesz, jött az édes éjszaka, aztán a pozitív teszt és egy szép terhesség.
2016. szept. 8. 11:03
 5/9 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem. :) Aztán a szülés kimaradt.

Most itt a kisfiam, gyönyörű, egészséges és ez a fő, csak olyan érzés vhogy, mintha kimaradt volna egy rész. :)

Örülnék, ha egyszer megélhetném, milyen világra segíteni a gyermekem.

2016. szept. 8. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Sógornőm az elsőt császárral szülte, a másodiknál ki volt írva a programozott császár délutánra, de olyan gyorsan jött, hogy 2 óra alatt meglett természetes szüléssel, azóta már megszületett a 3-dik is szintén természetes szüléssel.
2016. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem most jott ossze 😊.hétfőn szültem termeszetesen,extra gyorsan 2,5 ora volt a 10 perces fajasoktol.az első pedig progi császár volt 5 évvel ezelőtt.gatmetszest nem úsztam meg,de ez mar igy is szupiiii.
2016. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, gratulálok. Miért volt progi császárod? Most beindult magától? Mikor?
2016. szept. 16. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első faros volt,s lábai is rosszul voltak.most jól feküdt,rendben voltak a hegeim is.szept.23-ra voltam kiírva,de 12-én magától megindult,rohamtempóban...ma neztem a zárójelentést,5.10-kor vettek fel,alig egy ujjnyival,7.39-kor Megszületett a baba.mindkettovel cukros is voltam,ezert ott volt még a félelem is,hogy lesz e erőm vegig hozza,mert sokat fogytam,gyengültem.de sikerült 😉
2016. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!