Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SoteII. -n szülők júliusban....

SoteII. -n szülők júliusban. Mi van, ha nem fogadok szülésznőt? Leírnátok tapasztalataitokat, milyen az ügyeletes szülésznő?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Én az elsőnél 3 éve nem fogadtam, de most erősen ragaszkodtam hozzá, hogy fogadjak. Nem írnék indokot, de én azt ajánlom, hogy fogadj.
2010. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogadj,nekem az első szülésnél is volt,és végig melletem volt,nélküle nem is tudom mi lett volna.
2010. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En nem fogadtam es nagyon rosszat fogtam ki (iszonyat bunko volt velem), de nekem csaszar lett belole, aki ott volt velem rokon adott igy is neki penzt (en errol nem tudtam), de meg igy is masnap nagyon szemet volt, mikor osszefutottunk. Nem tudom, hogy mennyivel jobb a fogadott, mert latod, kapott penzt, megis ilyen volt...ahhoz ismerni kellene a szemelyiseget, hogy tudd, milyen. Szoval erdemes nev szerint erdeklodni azoktol, akiknek van fogadott. Sok a szuleszno ott.
2010. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!