Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szemuvegesek/kontaktlencsesek/...

Szemuvegesek/kontaktlencsesek/barmilyen szemproblemasok! Toletek kert a dokitok szemeyzeti szakvelemenyt szules elott?

Figyelt kérdés

Az elso gyerekem szuletese elott nemhogy kert a nogyogyasz, de nem fogadta el akarki velemenyet. (Az I. Klinikan szultem es onnan kellett kerni).

Aztan a masodiknal mar nem ott szultem (bar a doki maradt), ott nem is kellett. Most a harmadikkal fel sem merult.

Aki mostanaban szult vagy fog szulni, kertek tole barmilyen papirt elotte?


2016. szept. 12. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél szemüvegen volt,most lencse. Akkor nem kértek,most a 36hetet kezdem,senki nem kérdezte meg van e bármim.

Nekem a visszér miatti fraxiparine volt hasonló dolog. Elsőnél érsebész,szúrjam. Most meg másik érsebész,mekkora h.lye a nődoki,döntse el ő,minek kéne ha negativ a trombózis hajlam,két óra alatt nem kapok azt,feküdni úgyse fogok egész nap...

2016. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 éve az elsőnél kértek, most még nem tartunk ott, de én majd rá fogok kérdezni.
2016. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2011-ben és 2015-ben szültem.Senki nem foglalkozott vele hogy szemüveges vagyok.

Most is babát várok,eddig senki nem Szólt h kellene szemész.

2016. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem, nem kellett, de ajánlották.
2016. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi nem szimpatizáltunk a terhes dokival, agyonra szívatott(durva vizsgálatok, nem közli mit fog csinálni, csak utólag, rátágít 36 hetesen.., stb, viszont kiváló orvos amúgy, csak sztk-s alapon mentem)

így ő a 0,5-ös szememmel szemészetre küldött (csakhogy ugráltasson)bementem a szemészetre és megkérdeztem mennyire kötelező ez a vizsgálat, kicsit mosolygós lett, mert kérdeztem, hogy igazolás nélkül akkor nem szülhetek, vagy mi van, ha nem jelenek meg? de közölték, hogy szülhetek szemészeti vizsgálat nélkül is :D

2016. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*terhesgondozó dokival
2016. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kérték, de én elmentem magamtól mert rossz a szemem. Vittem a papirt szülésre, mondta a doki hogy az ügyeletes dokinak szóljak majd róla azért mert kiméletes szülésvezetést irtak a papirra. A kórházban amikor felvettek leadtam a papirt de senki nem foglalkozott vele, aztán olyan gyorsan azültem hogy a kontaktlencse is bent maradt. Mondjuk eszembe se jutott foglalkozni vele nekem sem.
2016. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!