Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki nagysúlyú, medencefek...

Volt aki nagysúlyú, medencefekvésű babát természetesen megtudott szülni?

Figyelt kérdés
Befordult sajnos farfekvésbe, a 38.hét közepén 3700 a becslése (valószínű valós mérés,ő a 2.baba,az első is nagy volt) Én nem szeretnék császárt,volt aki szintén nem akart,és sikerült anélkül szülnie?
2016. júl. 27. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Faros babát tuti nem szülnék természetesen. Nagyon veszélyes, akár meg is halhat a baba. Inkább császár.
2016. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Farfekvéses babát simán meg lehet szülni természetes úton, ha szeretnéd.Barátnőm is meg tudta szülni.
2016. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én természetes szülés párti vagyok. Ám ha komplikáció van, akkor a természet felülírja a kívánságainkat.

Faros babát is meg lehet szülni, de sokkal nagyobb a rizikó. Én tuti nem kockáztatnék, és azonnal császárért kiáltanék a baba érdekében.

2016. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ebben nincs tapasztalatom, de többedik baba esetén már meg lehet próbálni. Önmagában a nagy súly nem indokolja a császárt, barátnőm 4,5 kg-os babát szült gátvédelemmel (bár fejvégű volt).

Egyébként a császár sem ördögtől való dolog.

2016. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, valóban nem a súly számít, hanem a fejkörfogat.. Bár faros szülésnél minden teljesen más. Te hogy érzed, kérdező?
2016. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nyilván ha azt mondják,hogy neki veszélyes sétálok is be a műtőbe,de most azt mondták,meg is lehet próbálni,lehet,hogy megy,de nem biztos. ha szüléskor is ezt mondják na akkor nem tudom,hogy döntsek :-(
2016. júl. 27. 18:15
 7/17 anonim ***** válasza:

kulfoldon szultem 2. baba 38 cm korfogatu fej faros termesztes utonhe 4350g

egy oltesem volt gatvedelemmel szultem faros babat tenyleg potty kinn volt annyir ameglepodott az orvos alig birta elkapni.ezert kar volt hetekig izgulnom

csaszr sok rizikoval jar babanak is anyanak is soha nem valasztanam felellembol Nekem megigertek ha nem megy megcsaszaroznak de nem ment hanem kiesett a fiam

2016. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A medencevégű fekvés nem indikáció a császárra. Sztem megszülöd!
2016. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es, szerencsés alkat vagy. Én a rendesen befordult 3360 g-os babát segítség nélkül nem tudtam volna megszülni, egy orvos passzirozta ki belőlem még időben, és így is inkubátor lett azonnal, nem is láthattam. Ha várták volna a csodát, h megszülők magamtól, akkor talán maradandó károsodása lett volna. Szóval én egy faros babát, vagy nagyobb fejű babát nem tudtam volna.
2016. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A BPD mekkora? Ha az nem nagyobb, mint az első gyereké, akkor ki fog férni. Én bábáktól hallottam, hogy farosnál a nagyobb súly jól is jöhet, mert a nagyobb popó jobban tágítja a méhszájat.😉
2016. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!