Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesti anyukától kérdezném,...

Picihugi kérdése:

Budapesti anyukától kérdezném, h mennyi hálapénzt adtok fogadott orvosnak. Tudom, h az íratlan szabály az, h a vizsgálati díj 10 szerese, de nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vidéken (megyei város) került 130-ba a szülésem.
2016. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%

Magamrendelesre jartam az 12e volt per alkalom


A szulesert nem adtam semmit, munkaidoben ugyeleteskent volt akkor bent

Ha teszem azt ejjel hivom be akkor 5000.-/ora dijjal szamoltam volna ...

2016. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12 ezer volt a magánrendelése 120-at adtunk. Szerintem is sok, de ha belegondolok én se csinálnám kevesebbért, este 10-kor értünk be, 1-re lett meg a baba (második), még bent maradt 4-ig miattunk, ekkor már majdnem 24 órája bent volt, mert az ügyelete legvégén estünk be. És még afelelősség ugye. Ezért az árért olyan szülésem volt, amilyet akartam. Alternatív szoba, fürdőkád, semmi beavatkozás csak maximális figyelem és az igényeim szerinti segítés. Utólag azt mondom megérte. (Előző 10 ezres rendeléses doki 100 ezres szülés, hasonlóan szuper élmény.)
2016. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Az én dokim tarifája 267000 Ft jelenleg. Ebben benne van az összes terhesgondozás (7, 10, 13, 16, 19, 23, 29, 32, 36 hetesen - beleértve a genetikai UH-kat is, mivel rendelkezik megfelelő géppel és szaktudással), a 36. héttől ő csinálja a heti CTG-t is a magánrendelésén, illetve természetesen a szülés is. Az összeget a várandósság során, kb. egyenlő részletekben kell nála fizetni, a 36. hétre letudtuk az egészet, utána már semmi nincs.
2016. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 19. 22:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál 12000 a vizsgálat, ő a tizenkétszeresét várja... Előző gyerkőcnél még csinált is valamit érte, most csak a márkát tartja... Nagyon dühös vagyok rá... Nagyon jól válaszd meg a dokid, és aki nagyon dörzsöli a tenyerét, azzal vigyázz...tapasztalat... 38hkm
2016. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!