Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítenek a homeopátiás bogyók?

Segítenek a homeopátiás bogyók?

Figyelt kérdés

A szülés előtti hetekben mikortól érdemes szedni, melyikeket és mennyit?

És szülés alatt mit és mennyit?

28 hetesek vagyunk


2008. okt. 2. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm nem olyan régen szült, ezeket ajánlotta. Szedem is őket:

Caulophyllum 9 ch: ez a méhösszehúzódást segítő(szülésig minden nap 5 bogyó 35. héttől, a vajúdás alatt többször is be lehet venni)

Staphisagria 15 ch: húgycsőtrauma ellen, vérzéscsillapító (szülés után 2 órával 5 bogyókát, és szigorúan csak annyit)

Urtica urens 5 ch: ez a tejcsiszaporító (rögtön a szülés után 2-3 órával, amíg nem indul be a tejcsi lehet akár napi 4x3-at ha pedig már beindult akkor 2x3-at vagy 1x5-öt)

2008. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos a tejszaporítókról csak annyit,hogy azt csak addig lehet szedni amíg be nem lövell a tej,utána azonnal hagyd abba,mert apasztja én majdnem megjártam vele és utánna világosítottak fel a patikában is.Amúgy az urtica urens és a ricinnus jó tejszaporításra én mindkettőt szedtem napi 3szor 5szemet,amúgy az arnica is jó az a szülésből való felépülésre és aranyérre is nagyon jó,azt lehet szedni már akkor is ha beindult a tej,én nagyon ajánlom...a kicsim lassan fogzik és arra is homeopátiás golyót veszek majd,sőt hasfájásra is érdemes azt kipróbálnotok majd,inkább mint a patikai szereket
2008. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első válaszadó által említett bogyókat én is szedtem szülés előtt és közben is, de ez egy olyan kérdés amire senki se tudja a választ, mert: nincs 2 egyforma terhesség és szülés, egy embernél sem, + nem tudhatod, hogy pl a könnyű szülést ezekekenk köszönheted-e, vagy amúgy is könyen szültél volna :) én így vagyok ezzel :)

Ártani biztos nem ártasz, csak bátran!

2008. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vajúdás alatt szedtem csak:

Cimicifuga racemosa C9 ( de ennél gyengébbet is vehetsz, azt hiszem 5-öst szoktak javasolni, itt csak ez volt a gyógyszertárba)

Caulophyllum thalictroides 30 ch (lehet ennél is gyengébbet, azt hiszem nekem ebből is nagyobbat adtak)

Ez kétféle bogyó, mindkettőből 5 dbot kel bevenni, felváltva őket félóránként. Tehát egészkor az egyikból 5 dbot, félkor a másokból 5 dbot. 5 perces fájásoknál mondják, hogy lehet elkezdeni, de kezdheted előbb is, akár 10 perceseknél is. Én 13 körül kezdtem szedni, fél 6-kor szültem meg, és a dokik is nagyon bíztattak, hogy szedjem! Ajánlom bátran.

Aztán hogy ez, vagy nem ez, de könnyen és gyorsan születm első babám:-)

2008. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legtutibb: nézd meg a www.homeopatia.info.hu oldalon. Ott minden meg van!


Könnyű szülést!

2008. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!