Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhtágítást segítő homeopátiás...

Méhtágítást segítő homeopátiás szerek tényleg segítenek?

Figyelt kérdés

Vettem a patikában:caulophyllum thalictroides c5, illetve: cimicifuga racemosa 5ch-t! Szedte ezeket valaki? Azt mondták, hogy az elsőből szülés előtt 3 héttel naponta 5-öt, a másodikból pedig vajúdás alatt óránként ötöt! Ti is így szedtétek? Tényleg segített? Csak azért kérdezgetek, mert nincs hozzá tájékoztató, és valaki biztosan használta!

Köszi


2008. okt. 17. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem őket és meg kell hogy mondjam, hogy nekem személy szerint nem segítettek, de van egy ismerősöm aki szintén szedte ezeket és nála nagyon beválltak. Szerintem próbáld meg, semmit nem veszítesz vele és lehet hogy neked is nagyon sokat fog segíteni.
2008. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen segítenek nagyon sokat. Én és még sok más ismerősöm is homeopátiával szültünk. Nagyon könnyen és nagyon kellemes élmény volt. 36. hét betöltése után kell elkezdeni. CH 15 kell mindegyikből!!!

Fontos a sorrend is. Első nap caulophyllum reggel és este, másnap reggel caulophyllum este cimicifuga, harmadik nap reggel caulophyllum este belladonna, negyedik nap reggel caulophyllum este pulsattila. Majd ismétlés. A szülésre vigyél magaddal Arnica Montanat ch30. Mikor 5 perces fájásaid vannak vegyél be, majd még 2 napig használd.

4 hónapos kislány anyuka

2008. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, módosítanék a harmadik nap este pulsattila és a negyedik nap este belladonna.
2008. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!