Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon náthás vagyok, rettenet...

Nagyon náthás vagyok, rettenetesen fáj a torkom, a homeopátiás bogyók nem segítenek, szedhetek be kalmopyrint 2*felet egy nap? Az jó a torkomra is és jobban is vagyok tőle. Láztalan vagyok. Árt ez a babának?

Figyelt kérdés

A dokim legutóbb(sajnos elég sokat vagyok beteg)azt mondta lehet,csak módjával.

A betegtájékoztató azt írja nem lehet.....


2011. márc. 24. 09:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Vegyek be inkább algoryrint???
2011. márc. 24. 09:27
 2/3 anonim ***** válasza:

algopyrint sem lehet bármikor szedni terhesség alatt, azt írja a betegtájékoztató (ha jól emlékszem, csak a középső harmadban lehet)


sinupret drazsét próbáltad náthára?

tantum verde torokspray-t?

homeovox?


ha nincs lázad, szerintem ez nem árt a babának

én egész terhesség alatt köhögtem, és egy orvos sem tudta megmondani, mitől van ez (ahogy megszültem, el is múlt)


sok-sok C-vitamin (cebion csepp pl.)

terhesvitamin!!!!!!

2011. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kalmopyrint NEM szabad szedni,akkor "inkább" az algopyrin de leginkább az sem.Panadol,rubophen vagy más paracetamol hatóanyagút lehet használni.De az előttem író jókat írt,ha láztalan vagy előbb inkább azokat próbáld,viszont a láz már veszélyesebb lehet a babára is,így azt mindenképp csillapítani kell,akár gyógyszerrel is(de akkor sem Kalmopyrin!!!).

Jobbulást Neked!

Egy gyógyszerész anyuka.

2011. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!