Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, tág hüvely...

Szülés után, tág hüvely rendbejöhet idővel?

Figyelt kérdés

7 hete szültem, az első szex sokkoló és lelombozó volt, sokkal tágabb vagyok mint előtte. Az orvos szerint idővel javul, de a környezetemben megkérdezettek nem tapasztaltak ilyen szomorú változást! Nagyon el vagyok keseredve, 26 éves vagyok, féltem a házasságom :(

Van olyan aki ilyennel szembesült, és javult neki a dolog?


2016. szept. 20. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Igen, pár hónap alatt visszaáll. Eléggé szét lett feszítve, hogy idő kelljen a korábbi állapot visszanyeréséhez.


Mit értesz azon, hogy félted a házasságodat? A hüvelyed átmérőjén múlhat?

2016. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én is tágabbnak éreztem,de szerintem teljesen visszaállt az eredeti méret.
2016. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Idővel visszaáll, de hüvelytorna is sokat segíthet.
2016. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Het hete szultel. Kilenc honapig alakultal at. Mit vartal? Nem veletlen, hogy ajanljak az intimtornat, turelmet.
2016. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Intimtorna! de idovel, ugyis visszaáll.
2016. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Intimtornázz,nagyon jó,de még csak 7 hete szültél,teljesen normális,visszaáll.Türelem.
2016. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam.

Első válaszolónak: Tudom hogy nem a hüvely átmérőjén múlik, de a szex alappillére egy kapcsolatnak, és nekem az első, 5 éves házasságom tönkrement (más miatt), pedig nagyon sokat tettem bele. Megviselt, talán emiatt is van bennem a félsz, no meg amiatt is hogy valóban kivételesen jó a kapcsolatom a férjemmel, ő a legjobb barátom!

Mindenkinek ment a zöld kezecske!

2016. szept. 21. 09:53
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha ő a legjobb barátod, akkor valószínű megérti és átérzi, hogy a babátok kihordása és megszülése igénybevette a testedet és türelmes lesz. De legyél te is az. Meg a szexben legyetek kreatívak, nem kell elhanyagolni egymást.
2016. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Intimtorna. Mindenkinek jót tesz, neked főleg. Nem olyan nagy divat, itthon inkább a belenyugvás, "ez már ilyen lesz" a megszokott, meg se próbálják. Legrosszabb esetben nem lesz jobb. De valószínű, hogy igen, úgyhogy meg kell próbálni!
2016. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!