Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti a hat hetes kontrollra...

Ti a hat hetes kontrollra szülés után hogy mentetek el? Volt lelki erőtök megborotválkozni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen, megborotválkoztam, nem lett volna képem szőrösen menni... De elég nehezen vettem rá magam :D Sosem volt még ekkora szőröm életemben, 6 hét borotválkozás nélkül, pff :D Meg hát 6 hetes kontroll után lehetett szexelni is, arra is megborotválkoztam volna, úgyis.
2016. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. De ha nem lett volna bátorságom, akkor nem borotváltam volna le. De szerencsére addigra teljesen begyógyult a gátmetszés helye, így nem volt gond.
2016. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy megborotváltam, miért kellett volna ehhez lelki erő? Nem értem az összefüggést. Azért 10 percem volt erre még a másodiknál is.
2016. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Az orvosnak teljesen mindegy.

Én pl. sosem borotválkozom odalenn, mert kikészül a bőröm, meg mert minket nem zavar a férjemmel.

Szüléskor sem borotváltak meg.

Ez nem olyan, mintha nem mosakodnék...

Az utóbbi években testszőrnyírót használok, így nem "burjánzik", de sosem rövid teljesen a szőrzetem.


Az orvos soha semmilyen megjegyzést erre nem tett/tesz.


Szerintem csináld úgy, ahogy jól esik.

2016. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Naná.Én már szülés után amint hazamentem,borotválkoztam (gát tájékon nem,de szeméremdomb,láb,hónalj stb igen,hajmosás,alig vártam,hogy rendbe rakjam magam,olyan koszosnak-elhanyagoltnak éreztem magam,pedig zuhanyoztam a kórházban is minden nap,de mégis...

de egyébként ahogy fentebb írták,a dokinál nem elvárás a csupasz punci,sőt...az enyém minden rákszűrés alkalmával elmondja,hogy a csupasz nem egészséges,annak védő funkciója van,nem kellene leborotválni...szóval senki nem érezze magát emiatt kényelmetlenül,mert ami sokaknak ciki,az az orvosoknak a normális lenne.

2016. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem császárom volt, de a 6 hetes kontrollt sem vártam meg a fazonigazítással, mert engem zavart.
2016. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

3 és fél hete szültem, azóta már borotválkoztam 2x is.

De 3-ast pl irigylem, ha neki 10 perc.

Ugyanis én ezzel is úgy vagyok, mint minden mással. Vagy rendesen csinálom, vagy sehogy. Vagyis ha borotválkozok, akkor màr mindenhol leszedem, és az kb fél óra. Ha nincs ennyi idő, bele se kezdek (mert pl a baba ha elalszik, van, hogy 5-10 perc múlva felkel... stb.)

Az meg hogy néz ki, ha a szeméremdomb, bikinivonal pl borotvált, de a lyuknál meg a combnál már szőrös...

2016. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem se a lyuknál,se a combnál nem szőrős,és megvagyok 10 perc alatt mindennel.Aki szőrösebb típus annak mondjuk elhiszem,hogy fél óra,nekem 5-10 perc.
2016. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez mar a zuhanyrutin nalam 😀 A labamrol mindennap leszedem , ott lent meg 4 naponta a hónaljam is 2 naponta,

Mashol nem szedem le. Terhesen is ugyanigy ment csak tukorbol. Venus Gilettet hasznalok 5 pengest es igy nem pattogok ki de nem gélt hasznalok csak betusfurdozom aztan meg testapolo olajjal bekenem azt annyi.


Ha zavar szedd le mielott mesz ha nem akkor hagyd meg. A dokinak tokmindegy szerintem. Bar en mindig minden egyes vizsgalat elott leszedtem mindenhonnan mindent 😀 Nemtom engem zavarna mar ha par milis az is zavar.

2016. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!