Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van hasonló fajdalom szülés...

Van hasonló fajdalom szülés elött vagy közben mint amikor abortusz elött kitagítanak? Vagy sokkal fajdalmasabb? Mert az is nagyon fáj! Abban sajna volt részem!

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Sokkal fàjdalmasabb de megéri:)

Nagyon sajnálom hogy àtèlted.

Én is majdnem lemàsztam az àgyról mikor tették fel de a szülés másabb jellegű fájdalom.

Erősebb.

2016. szept. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Akkor kapaszkodj meg, mert lesz ilyen. A méhszáj tágulása nem kellemes, akármilyen okból is történik. A szülésnél egyébként olyan görcseid lesznek, hogy kb. az se tűnne fel, ha a lábadat eltörnék, a tágulással járó fájdalom nem fog feltűnni az összehúzódások alatt.
2016. szept. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mikor feltették azt a valamit az nem fájt!De utána mikor kezdtem tágulni hát az rohadtul!Majdnem sírtam!Kaparni tudtam volna a falat!Gondolom hogy nem egyforma fájások de van valamennyi viszonyítási alap így!Vagy is van elképzelésem!:-/
2016. szept. 1. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!