Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésed után milyen volt az...

Szülésed után milyen volt az "első" szeretkezésed a pároddal? Mennyi idő után történt meg? Nálunk eltelt már 8 hét, a napokban készülünk rá, de nem tudom mire számítsak.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk szülés után kb.4 héttel történt , amikor már nem véreztem. Már nagyon ki voltunk éhezve és nagyon jó volt , bár tudatosan rövid ideig történt és utána fájt , égett a hüvelynél , de megérte.

2010. ápr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 hét körül próbálkoztunk először, de borzasztóan rossz volt nekem. Mindig próbálkoztunk utána, de iszonyatosan fájt, és zavart, bántott, hogy már nem olyan vagyok, mint azelőtt...:S Szóvl engem lelkileg nagyon pafra vágott, hogy nem nagyon emgy, mert nem érzek semmit stb... Így mire valóban minden rendeződött, és lelkileg is rendbe tudtam magammal tenni a dolgokat kb az első igazi jó szexre bő 6 hónapot kellett várnom. Utána kezdtem el csak élvezni. Most megint babát várok, hamarosan szülök. Sajna veszélyezettet terhes ettem 29. héttől, így semmi szex, és szülés után sem lehet megint semmi. Szóval ez egy jó hosszú böjt lesz ismét...Szerintem megint nem lesz jó csak bő fél év után ismét..
2010. ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szia

első szüléskor kb. 7 héttel szülés után történt, sokat nem éreztem, nem volt az igazi (gátmetszésem volt)

második szülés után, 4 héttel estünk egymásnak (szó szerint, szülés előtt 3 hónap szünet) és nagyon jó volt, lebegtem - igaz gátvédelemmel szültem, teljesen sérülésmentesen

2010. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5 hét után szeretkeztünk először, én nagyon féltem és úgy voltam vele hogy egyáltalán nem akarom, de aztán mégis jó volt. Nem volt kellemetlen, csak túlparáztam a dolgot, de nagyon vigyázott a férjem is. EGyébként sokan ilyenkor síkosítót használnak, nagyon jó, sokat segít.
2010. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a 4. hét után voltuk először együtt. Nekem egy kicsit sem volt kellemetlen, nem fájt egy cseppet sem, pedig volt gátsebebem, és varrtak "belül" is.

2010. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szeretkezés nekünk már szülés után 3 héttel is volt, de közösülés nélkül.


Most tartunk az 5. hétnél. Már rendszeresen szeretkezünk, de a közösüléssel megvárjuk a 6 hetes kontroll. Már nem vérzek, de rendesen sokat kellett odabent varrni nekem, nem akarok bajt. Majd ha a doli is rábólint.

2010. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 7 hetet vártunk és iszonyatosan bevoltam parázva.A párom nagyon vigyázott de igazából feleslegesen féltem mert eggyáltalán nem fájt,söt nagyon jó volt.
2010. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 hetesen jutottam el a 6 hetes vizsgálatra, csak utána voltunk együtt. Nagyon izgultam, de valami fantasztikus volt! Az orvos síkosítót javasolt, de semmi szükség nem volt rá, kellőképpen nedvesedtem, és hatalmas orgazmusom volt már az első alkalommal is, és azóta is mindig. Jobb a szex, mint szülés előtt :) Csak nyugi, lazulj el, és élvezd, hogy végre együtt lehettek. Azt tanácsolják, hogy ne is a közösülés legyen a cél, hanem a gyengéd érintések, egymás szeretgetése, és ha a nő úgy érzi, csak akkor történjen behatolás is, de ne arra készüljön a pár a szülés utáni első alkalommal.
2010. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először vártunk 5 hetet,nem fájt,kicsit kellemetlen volt a behatolás -ilyenkor nem árt a síkosító-. Hamar hozzászoktam az aktus alatt,és nagyon jól esett. Hátulról nem vállaltam be sokáig.

Másodjára 3 hetes volta kicsi,amikor neki estem a páromnak! :D

A behatolás a szárazság miatt érezhető,de nem volt olyan kellemetlen,mint az elsőnél.

Ő mind a 2 szülés utáni elsőtől félt,én nem. Éreztem,hogy nyugodtan csinálhatjuk,jól vagyok. :)

2010. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja,és mind a 2 szülésnél volt gátmetszésem,az utobbinál nem hatott a lidokain,és minden tűt és kötést éreztem.
2010. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!