Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha programozott császár előtt...

Ha programozott császár előtt megbetegedik valaki (nátha, torokgyuszi), elvégzik a műtétet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A műtétre kiírt napom előtt 1 héttel elkaptam a fiamtól a torokgyulladását, nátháját. Eddig nem volt lázam, de félek kitör rajtam és nem jövök helyre teljesen pár nap alatt! Akkor nem műtenek, ugye?

Írnátok valami jó módszert, hogy hamar-gyorjan felépüljek????

Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 24. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a baba nem maradhat bent, szerintem ilyen esetben műtenek. Mert pl ha vkit sürgősséggel kell császározni, akkor nem lehet várni, hogy előbb meggyógyuljon.
2010. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
39 hetesen lenne a császárom, programozott, nem sürgősségi! Ezért gondoltam, hogy akkor elhalaszthatják pár nappal amíg meggyógyulok?
2010. ápr. 24. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs lázad, akkor szerintem nem halasztják el emiatt. Ha láz van, az ugye már komolyabb, akkor tuti várnak 1-2 napot.

Nekem is programozott császárom lesz június elején :)


Gyógyulj meg és könnyű szülést! :)

2010. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is programozott császárom volt, 13 hete született meg a kisbabám. Rettenetesen náthás voltam, de megcsinálták a császárt, pedig előző nap találkoztam az orvossal, és látta, hogy beteg vagyok, de nem problémázott rajta. Azt mondták, hogy a babám nem kaphatja el (nem is kapta), de hogy a többi anyukát ne fertőzzem kaptam maszkot, míg bent voltunk a kórházba.

Sok boldogságot kívánok Neked előre is a babucidhoz!

Még itt a finis előtt fogadj el egy jó tanácsot: most még pihenj amennyit csak tudsz, mert ha megszületik a baba annyi energiára lesz szükséged, mint még soha! Hidd el...

2010. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, az utolsó hozzászólónak a jótanácsot, igyekszem megfogadni!! Csak gyógyuljak meg addig....4 nap van vissza... remélem sikerül, mert most nagyon náthás vagyok és nem érzem túl jól magam.
2010. ápr. 25. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
11.38-as vagyok. Izgulunk Érted és a babáért! Minden rendben lesz, már tényleg csak pár nap. Sok sikert!!!!!
2010. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megint a 11.38-as vagyok. Megszületett már a baba? Jól vagytok?

Hogyan viselted a császárt? Nekem még van 1 bő hónapom a császárig, de eléggé félős vagyok....

2010. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!