Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LOMBIKOSOK! IVF-ben részt...

LOMBIKOSOK! IVF-ben részt vevő leendő apuka vagyok. Et11 napon 2 napos embriókkal napközben hig pisiból a teszt negativ. Akkor nem sikerült?

Figyelt kérdés

1. 12 megtermékenyített petesejtünk lett. Ez jó?

2. Ebből sikerült jól lefagyasztani 7-db-ot 5 naposan blasztocita formában. Ez is jó?

3. Fagyasztott babáknak kissebb az esélye?

4. Ha a feleségemnek állandóan fáj a hasa a leszívás óta, néha szurkál,az azt jelenti nem sikerült?

5.Rengeteg folyadékot iszik, napi 5 litert szerintem biztos, ez nem árt? Ezért meg kb 2 óránként az utóbi 4-5 napban pisilni?

6. Teszt et+11 napon napközben negatív volt, de elég híg is volt. akkor nem sikerült?

7. 2 napos embriót kaptunk vissza, egyet, nem volt korai szerintetek 4 sejtesen a beültetés?

8. Van biztos jel,hogy sikerült? Mire figyeljek mint kivülálló?

9. Mivel tudom támogatni a feleségem, ha mégsem sikerült?


Írjátok meg kérlek a tapasztalataitokat, segítsetek hogy könnyebben tudjam magam hasznossá tenni.


Köszönöm!



2015. márc. 11. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Korai volt a beültetés ha ennyi embrio volt. Az állandó hasfájás a hormonoktól van, de ha nagyon feszül akár hyperstimu is lehet. Nagyon korai volt a teszt, de 2 napossal eleve kisebb az esély. Miért kell lombik?
2015. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2 napossal miért kisebb az esély? A kiskatonákkal volt a baj, a feleségemnél minden rendben és fiatal.
2015. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kérni kell egy hcg vizsgálatot vérből és kiderül!

Ha megiszik 5 liter folyadékot tiszta sor, hogy sokat pisil.

Az meg, hogy fáj a hasa lehet tényleg hyperstimuláció is..., azért sok az a 12 petesejt!:)

A fagyasztott is sikerülhet ha felébred!:)

Habár ha ennyi petesejt megtermékenyült nem értem miért 2 naposan ültették vissza?!

Ha ne adj isten nem sikerül vígasztaljátok magatokat azzal, higy ez nem az utolsó esély volt, hanem az első lehetőség!! Én drukkolok nektek!

Amúgy azt hiszem, hogy a fagyasztottat sima, stimulálás nélküli ciklusban is vissza tudják ültetni! És kérjetek 2- őt vissza! Több esélye van mint egynek!:)

2015. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

7 lombikunk volt (nálunk is férjem spermájával volt gond, velem minden OK), úgyhogy tapasztalatból írom:

1. lényegtelen, hány petesejt lett, egyetlen egyből is lehet baba

2. jó ha van fagyibaba, nem kell minden próbálkozáskor stimu és leszívás

3. igen, valamivel kisebb, nézd meg a statisztikákat

4. a hasfájásnak semmi jelentősége, nekem is ugyanúgy fájt amikor nem sikerült, mint amikor igen

5. a sok folyadék jó, nem árt, segít a szervezetnek regenerálódni

6. et után 11. napon már általában pozitív a teszt napközben is

7. nem volt korai, miért lett volna? az orvos mindent figyel, a biológusok is tudják a dolgukat. Én az utolsó próbálkozáskor, amikor csak 2 sejtet tudtak leszívni, direkt kértem, hogy hamar, négy sejtesen kapjam vissza - nekünk ablaszto sosem sikerült -, és ikreim lettek

8. biztos jel csak az, amit az 5-6. héten az orvos az UH-n lát, egy pozitív tesztnek már lehet örülni, egyéb külső jel nincs

9. öszinte legyek? lehet, hogy neked kell felkészülnör lélekben, hogy nem jön össze mindjárt elsőre ;)

Az én férjem úgy tette magát hasznossá, hogy elvitt programokra, könyvet vett, beszélgetéssel elterelte a figyelmemet, és nem engedte, hogy mindig ezen agyaljak.

Drukkolok!

2015. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is azzal van a baj és minden más rendben van.

Hát nem tudom, én igyekszem csak látom fáj neki néha. De ha jönni akar úgyis jönni fog :) Csak gyilkos ez a várakozás, amikor vársz 2 hetet hogy megvan-e még, majd megint 2 hetet hogy lesz e szívhang, majd újabb heteket hogy egészségesen fejlődik e. Nem tudom a nők hogy bírják :D

2015. márc. 11. 15:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bírjuk, bírjuk :)

Mi nyolc évig vártunk gyerekre, 7 lombikunk volt (voltak kihagyások köztük, vetélés is), és amikor végre sikerült, mintha elfújták volna a nyolc év várakozást meg a kellemetlenségeket. Azért szurkolok, hogy nektek ne kelljen ennyit várni, negyed ennyit se. (utolsó voltam)

2015. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük és gratulálunk :) Volt valami amit akkor amikor sikerült másképpen éreztél?
2015. márc. 11. 16:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már sokan kérdezték tőlem (is), de akárhogy gondolkodom, SEMMIT nem érzeztem másképp, amikor sikerült. Kicsit fájt a hasam, de a világon semmi jele nem volt, hogy terhes maradtam. Volt viszont egy idős hölgy munkatársam, aki et után egy héttel azt mondta, hogy biztos benne, hogy terhes vagyok, látja az arcomon, a bőrömön. Jót nevettem. Pedig neki 6 gyereke van. Et után 9 nappal teszteltem erős pozitívat.
2015. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

Azért kisebb az esély, mert az embriók egy része leáll a 3.4. napon, ha kivárják az 5. napot akkor addigra biztos csak a tökéletesek maradnak meg, persze így sem biztos a siker, de lényegesen nagyobb.

Nekem 8 lombik kezelésem volt, nálunk is a párommal van gond, nekünk minidg csak max 1-1 sejtünk lett. Blasztocitáig egyetlen egyszer jutottunk el, ez a kis blaszto lassan 4 éves lesz.

2015. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem két napos embrióval et+11 napon reggeli vizeletből nagyon nagyon halovány valami kis csík féle volt.... nagyítóval lehetett látni. Napközben tuti neg lett volna...Jó a két napos embri, nekünk bevàllt.

Ugyanaz a probléma, mint nálatok. Elsőre 3 napos embrióval nem sikerült. Most viszont igen.Ha nem sikerült, fel a fejjel! A következő meglesz! Hiábaffiatal és egészséges a feleséged, a szervezetét stimulàltàk és ehhez fizikailag és lelkileg is hozzá kell szokni.

2015. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!