Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császároztak, aminek a hatását...

Császároztak, aminek a hatását már rég nem érzem, tehát nem fáj, semmi gond, de 2,5 hónap eltelt, és sokszor vagyok fáradt és sajnos sokszor érzem, hogy nincs kedvem hozzá. Mikor fogok erőre kapni és kedvre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem el sem ment a kedvem:))
2008. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:-))Jó neked hogy te sosem vagy fáradt hozzá.

Más esetleg?

2008. okt. 3. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem függ attól, hogy szültél. (Nálunk sajna vákuum lett a vége, császárra már nem volt lehetőség és idő.) Rengeteg a teendő a baba körül, teljesen érthető, hogy fáradt vagy. Én pl. sajnos nem tudtam szoptatni, fejtem a tejet 10 hónapig, segítség nuku, és a szülés után bizony el kellett telnie 8 hónapnak, mire megjött a kedvem. Nagy szerencsémre a férjem türelmes és megértő volt. :) Van, aki a hat hetet se bírja kivárni, de olyat is ismerek, aki másfél év után tért vissza a "rendes kerékvágásba".
2008. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2008. okt. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!