Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés!?!

Császármetszés!?!

Figyelt kérdés
Vègre megszuletett a drága kisfiam egeszsegesen. Viszont a vège császármetszès lett.....picit aggodom nem tudom mit kell erezni csaszar metszes utan de nekem.nagyon fáj foleg a derekam es a hatam. Pluszba felek h valamit elrontottak, mert ugy erzem semmi nincs a helyèn.belenyilalo fájdalmaim vannak alulrol is .....egyszeruen nem tudpm.eldonteni h jo e ha igy fáj....fèlek nem mindent csinaltak rajtam jol. Valakinek volt mar csaszara? Mik a tapasztalatai?
2016. okt. 7. 04:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor volt a csaszar?

Mikor kimegy az erzestelenito akkor cudarul tud fajni minden.alul felul,kivul belul.

Kerj fajdalom csillapitot.

2016. okt. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miután kiment az èrzèstelenítő elèggè fájt, na meg utána mèg 1x negnyomkodja a doki...

Maga a bőr a heg fölött nekem èrzèketlen lett.

Egyèbkènt szúrt, feszített, ègett a sebem.

De ez csak az első nap. Minden felállásnál egyre jobb. Azon már túl vagy?

A derekad fájhat attól, hogy szokja az új súlyelosztást, hisz tegnap mèg x kiló húzta lefelè.

A szerveid szèpen helyreállnak pár nap alatt. Szerintem nyugodtan kèrdezhetsz dokit, nővèrt az aggályaiddal kapcsolatban.

2016. okt. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy megy ki az erzestelenito ugy faj nyilvan. Az elso nap es elso felkeles az eleg rossz de azt mar tudod de nekem ugy volt hogy minden nappal nem kicsit hanem sokkal jobb lett. Valahogy gyors volt a felepules nagyon. 1 het mulva semmi bajom nem volt. 1-2 nap utan azt hiszem jobb oldalt a lapockamnal mintha beallt volna az izom ugy fajt az volt inkabb a legrosszabb nekem. Megkerdeztem arra azt mondtak megy ki a fajdalomcsillapito. Par nap alatt elmult. Nekem nem egett meg semmi a hegem abban az 1 hetben mar csak ugye a kohoges, nevetes, tusszentes volt kellemetlenebb. Nekem nagyon jo elmeny volt egy konnyu es gyors a felepules. Remelem most is ilyen lesz
2016. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okt.5.-en 3:37 kor szuletett meg a kisfiam császárral. Ugye azòta eltelt 2 nap.....lehet normalis az amit erzek csal felek h oda bennt valamit nem ugy raktak helyre....mert huz feszit meg nem mindig erzem.ugyan azt h egy helyen van minden mintha rendezodnenek el
2016. okt. 7. 07:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 napja volt még kórházban vagy, mièrt nem az orvossal beszéled meg, ha ennyire fáj, és aggódsz, most komolyan? :o
2016. okt. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A következő vizitnél kérdezz rá.
2016. okt. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt benned egy baba összes tartozékaival, aztán felvágtak, összevarrtak és most megy vissza épp a méhed (ami szoptatáskor meg az oxitocin injekciónál még rosszabb), és kaptál egy nagy szurit a hátadba... úgyhogy nem véletlen, hogy épp minden visszarendeződik, mert így is van. Nekem két császárom volt, a másodiknál már kevésbé voltam megijedve, és ismerősebb volt az égő idegfájdalom is a seb körül, a görcsök a méhemben, ami még a derekamba és a fenekembe sugárzott, meg hogy a beleim keresik az eredeti helyüket, viszont (gondolom a rossz gerincem és az érzéstelenítő miatt) a hátam volt a legfájdalmasabb. De ha szépen gyakoroljátok a szoptatást és minél többet bírsz mozogni, annál hamarabb leszel újra "daliás".
2016. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napokig alig tudtam felállni,elindulni cs után.Mindenhol fájt.A derekam a kényelmetlen kórházi ágyaktól.A heg akkor lett kellemesebb mikor 4.nap kiszedték a kapcsokat.de belül még sokáig fájt.
2016. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérjél fájdalomcsillapítót.

kapsz méh-összehúzót? az is eléggé tud fájni (nem az injekció, hanem a hatása).

2016. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!