Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30-31 hetes kismamák, hogy...

30-31 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Készülődtök már? Mindent megvettetek már?

Mennyit híztatok eddig?


2016. okt. 9. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából meg van már minden, még pár apróság kell. A babó mostanában a jobb oldalamon akar kimászni, állandóan ott "dugja ki" a kezét meg a lábát, meg a csípőcsontomban matat 😀. A szüléstől most kezdtem el félni, jobban mondva nem is a szüléstől, hanem a gátmetszéstől félek nagyon meg utána a sebtől. A ruhákat mosni 2 hét múlva állok neki. Hízni eddig csak 1kg-t híztam, remélem nem is fogok olyan sokat mostmár. Te hogy vagy?

Üdv, 30+4 hkm 😊

2016. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy első baba 😊
2016. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nagyjából már megvan minden,még talán plüss rugit kéne vennem 56os méretben mert azt elfelejtettem,a lézgésfigyelőt sem tudom,hogy érdemes-e ,pelenkát kell még venni, popsitörlőt, egy hálózsákja van de az is lehet kéne pluszba is. 7 kg-ot híztam eddig.Első baba
2016. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekünk 2. baba lesz, szintén kislány ugyhogy sok minden megmaradt a nagyobbról. Ő most lesz 2 és fél éves.

Csak annyi, hogy a nagylány nyári baba volt és vastag téli ruhákat kell venni párat.

2016. okt. 10. 06:34
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, véletlen elküldtem.

Pár kisruhát vartam is neki :) de ha lesz időm akkor még csinálok párat.plüssrugi még nekünk is kell.Fogytam 8 kilót. Szerencsére még mindig minusz 4 kilónál tartok,igaz túlsúlyal kezdtem.

2016. okt. 10. 06:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Ti mire vagytok kiírva? És kisfiút vagy kislányt vártok?
2016. okt. 10. 06:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Én dec. 14 és kisfiú 😊
2016. okt. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt megint elfelejtettem hogy első voltam 😀
2016. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi ma töltjük a 31. Hetet 🙂 Igazából sokminden meg nincs meg mert meg dolgozom 9-19ig és a mostani szabim ami volt elment szobarendezessel mivel kipakoltunk egy szobát h le tudja párom festeni és elkezdtem kialakítani a gyerek szobát 😊 A szín megvan a bútor ért a héten megyünk kisagy is lesz de lehet mégis újat veszek. Amúgy jól vagyunk, de nálam nagyon aktív a kisfiam😊 Időnként nem tudok tőle kicsit se pihenni... meg még nagyon sokmindent be akarok szerezni. Épp a hétvégén írtam össze h mi kell meg. Mi 3kg-t hiztunk, de a pocak nagyon kicsi! Doki szerint szepen fejlődik Uh nincs gond 🙂 Üdv

31hkm

2016. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia, ês meddig dolgozol mèg? Nekünk 2. baba de majd csak most csináljuk meg a gyerekszobát mert Ausztriában èlünk ès nemsokára haza költözünk. Mi hètvègèn voltunk vásárolni pár dolgot, de kell mèg egy-kèt dolog. pl. mèg pihenöszèket

szeretnèk majd rendelni már kinèztem hogy melyiket szertnèm. Fèltek a szülèstõl?Nekem az elsö császáros volt, ezután fèlnèk a terèszetestöl, jobban örülnèk ha császáros lenne a tesò is. Èn inkább az elsö idöszaktol fèlek, mert itt kint nincs semmi segitsègem, egèsz nap egyedül leszek a kèt pici gyerekkel ès èjjel is mert a fèrjem èjjel dolgozik. nem lesz egyszerü.

2016. okt. 10. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!