Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismamak hogy vagytok...

37 hetes kismamak hogy vagytok ma, keszulodtok mar?

Figyelt kérdés
Mi 37+2 -nel jarunk ma.Eddig tudtam aludni ejszaka de ma egesz ejszaka forgolodott,rugdosott.Aztan reggel folytatta.Sokat faj a hatam igy keveset tudok csinalni akarmit napkozben.Mar varom ,hogy "tul" legyek rajta.Izgulok mi ,hogy lesz a szulesnel.Ti ,hogy erzitek magatokat?
2016. szept. 11. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 36+4 hetes vagyok, remélem nem baj ha írok. Nekem már van egy gyermekem, így nagyjából sejtem mi vár rám :) ami a szülést illeti. Nagyon várjuk már a kistesót. Minden készen áll, minden a helyén. Én ma éjjel kifejezetten jól aludtam, nyitott ablaknál nem volt olyan meleg. Nekem folyamatosan forgolódik a babám a pocakban, még van helye úgy tűnik, de remélem fejjel lefelé fejezi be a forgolódást. Eddig minden UH-on épp koponyavégű volt, de a héten épp haránt pózban mikor a védőnőnél voltunk. Befejezhetné a tekergést, mert igen fájdalmas tud lenni mikor forgolódik. A derekam, hátam nekem is fáj, +16 kilónál tartok (elsőnél 22-vel mentem szülni, annyi talán nem lesz most). Napi teendőkből csak amit muszáj csinálok, mosni őzni takarítani, de semmi extra. Örülök hogy elkezdődött az ovi, így napközben tudok kicsit pihengetni, amíg a nagy nincs itthon.
2016. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia. 36+2 hkm vagyok, van egy szupi csoport a facebookon 2016 októberi babák (de szeptemberiek is vannak bőven, vannak akik már megis szültek), kukkancs be, rengeteg kérdés és tanács van. egyébként tegnap görcsölgettem, ma semmi...
2016. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem talaltam ilyen nevu csoportot.
2016. szept. 11. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!