Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen a klinikán lehet...

Pécsen a klinikán lehet szülésznőt fogadni az orvos mellé?

Figyelt kérdés
Teljesen le vagyok hangolva, mert a fogadott orvosom azt mondta, nem biztos ,hogy a szülésemnél ott lesz. Akkor arra gondoltam, hogy fogadok egy szülésznőt,hogy talán ő ott tudna lenni. Nem tudom,hogy van-e értelme másik orvost keresni 33. hétben vagyok.

2016. okt. 10. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
orvos nem igazán fog elvállalni. Miért nem tud ott lenni? Csak most szólt? Ha előre tudta, akkor elég gerinctelen... lehet szülésznőt fogadni, igen.
2016. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, most szólt csak, hogy nem biztos,hogy itthon lesz..
2016. okt. 10. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:

én mondjuk ezek után nem is hívatnám be, nagyon egy gerinctelen húzás volt, gondolom tudta előre akkor már, hogy nem lesz itthon... szülésznők közül tudom ajánlani Kárász Melindát, nálam ő volt ügyeletben, nagyon aranyos, kedves nő. Elérhetőséget sajnos nem tudok mondani hozzá.


Amúgy ha term. szülés lesz, úgyis a szülésznő lesz veled, ha meg császár, akkor bent lesznek 4-5-en, így biztosan rád fog figyelni a doki is, nem nagyon tehet mást. Én ha term. szültem volna, csak szülésznőt fogadok, ő van ott veled végig.

2016. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!