Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány hetet vártato...

Szülés után hány hetet vártatok a köv. Szexig?

Figyelt kérdés

Hello,


10 napja szultem. Gatmetszesem volt, varrtak. Ma kellett visszamennem kontrollra. Mondta a doki h kezdhetem a mai naptol a fogamzasgatlo szedeset. Szex is okes ha akarjuk.. Nincs 6 hetes kontrol majd decemberbe kell visszamennem... Verezni mar nem nagyon verzek eleg a tisztasagi betet hasznalata. Kremet kaptam a varratra.

En meg elegge korainak erzem ezt. Nemtudom fajna-e dehat 10 nap telt csak el. Bar a doki is ma megvizsgalt mindenhogy...... Az nem fajt abszolut dehat azert kellene varni par hetet,nem?


2016. okt. 14. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Hét hét után. Megérte várni, mert az első szeretkezés sem fájt. Én biztos, hogy 10 nap után még nem tudtam volna. Nekem még a varrataim egy része is megvolt.


Milyen országban élsz?

2016. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Itt várni kell hat hetet. Vártam az elsőnél is,és még akkor is fájt vagy egy évig. Most a második előző hét kedden született,hat hét leteltével kontroll. Biztos meg is várjuk,utoljára aug ba voltunk együtt,előtte is régen volt ,mert páromat zavarta a tudat már,hogy ott a gyereke. És rettegek,hogy megint fájni fog majd.
2016. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Első utàn 7 hetet vàrtunk,màsodikkal 4 hetet.


A 6 hét azért "kell" mert ennyi idő alatt àtlagban meggyógyul minden.


Nekem az első utàn 5,5 hét volt a tisztulàs,aztàn megjött.

Màsodikkal 3 hét,aztàn 5 hetesen jött meg.


Szóval szülés és szülés között is van különbség,nemhogy ember és ember között.


Ha nem érzed úgy,hogy jó lenne, vàrj még. De amìg bàrmennyi vérzés is van,addig tuti nem próbàlkoznék,mert az azt jelenti,hogy nem gyógyult be a méheden a seb, úgy meg fertőzésveszélyes. Nem is értem a dokit, egy sima horzsolàs sem múlik el nyomtalanul 10 nap alatt. Oké,hogy van amikor sok a 6 hét, mert kutya baja a kismamànak 4 hét utàn, na de 10 nap....

2016. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én 11hete szültem, de még nem voltunk együtt a férjemmel. Készülök lelkileg, de eddig még nem álltam készen rá. Libidóm is a béka segge alatt,gondolom a szoptatás miatt,de a férjem szerencsére türelmes. 6hetes kontrol előtt eszembe se jutott volna.
2016. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
A 7. hèten voltam kontrollon, a 8. hèten voltunk együtt először.
2016. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

A fene se tudja hány hét volt, 3 hónap talán.

Az első babánál kb 2 hétig ülni sem tudtam, a szex volt a legutolsó dolog amire vágytam

10 nap után eszembe sem jutna

Engem is érdekelne hogy melyik országban élsz

2016. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb. 4 hónap után és rögtön napoltuk is, mert borzasztó volt, de nekem nem csak egy metszés volt kívül, hanem méhszájig szakadás minden oldalon.

Majdnem 14 hónapos a lányom, most kezd megint jó lenni.

2016. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-3 hónapot vártunk mindkettőnél. Még egy év után is érzékeny volt a gátsebem. Hamarabb eszembe sem jutott, egyrészt féltem, másrészt nem is kívántam, harmadrészt nem volt rá energiánk.
2016. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez most komoly? 10 nap után, gátmetszést követően már szexelnél??? Majd ha szétszakadsz, akkor ne itt kérj segítséget...
2016. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a negyedik héten megpróbáltuk de fájt, így hat hetet vártunk.
2016. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!