Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan kozuletek aki ugy...

Volt olyan kozuletek aki ugy szult, hogy befolyasolta? 8 ra voltam kiirva de nem akar jonni a fiam! Guggoljak vagy ilyesmi? 14 EN kell bemennem, hogy inditsak meg aszulest Ti befolyasoltataok akik ebben a helyzetben voltatok? Vagy vartatok?

Figyelt kérdés

#szülés #rahuzas
2013. jan. 11. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én az utolsó héten már mindent bevetettem, mert nagyon szenvedtem. Aznap, amikor bementünk szülni: lépcsőztem, ettem csípőset, együtt voltunk a párommal és utána vettem egy nagyon forró zuhanyt. Este 10kor mentünk be szülni :).
2013. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ès mivel befolyásolod?


Az egyetlen dolog amivel tehetsz a szülés beindításáért az nagy séta friss levegön, normál tempoban (amit te kényelmesen bírsz). ezzel mozogsz a babat lefelel huzza, elég oxigénhez jutsz.


Pl lépcsözés teljesen tilos, nem kapsz elég levegöt, és akár a magzat is oxigén hiányos állapotbe kerülhet, és ez indítaná be a szülést, de ez nagyon rossz lenne.


Szóval fogd a kabátodat és menj el 1 óra sétára, ha kell állj meg és pihenj.

2013. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy autós befolyásolta, balesetünk volt. Vittek egyből a kórházba és ki is vették a lányunkat. Szerencsére egészségesen született 40. hétre.

Pedig előtte 2 nappal mondta a doki, hogy max. 41. héten indítja be, ha addig nem jön ki.

Nos, sokáig nem kellett várnunk. Nekem is sok volt már a 40. hét, de ezerszer inkább még 2-3 hét, mint az a nap újra.

Nem mellesleg sok mindenben hátrányként indultam az anyaság útján.

Lényeg, hogy a lányunk egészséges mai napig és hogy az a moc*adék egy életre megbünhődik.

2013. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bábakoktél... A legtutibb....
2013. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen az a babakoktel? mi az osszetevoje?
2013. jan. 11. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
ricinusolaj, baracklekvar, palinka. Nekem negy orara ra baba lett belole... :)
2013. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy nem szabad befolyásolni, majd jön úgyis, ha jönni akar. Én 6 nappal léptem át a terminust mikor elfolyt a magzatvizem. 37. héttől kezdve lázban voltam, hogy bármelyik nap szülhetek, erre még túl is vittem. Tudom milyen érzés, de ne sürgesd.
2013. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 41+2 hétig húztam a lányommal.

Én bevetettem mindent az utolsó héten. Volt itthon fitnesz labdám, azon és kizárólag azon ültem, a doki is javasolta, semennyire nem volt nyitva a méhszájam, azt mondta ez jó hatással lehet rá, lazítja az izmokat és segíti a baba fejét beilleszkedni, hogy az tágítsa a méhszájat. Szóval ha úgy éreztem le kell ülnöm erre ültem, este ezen ülve tv-ztem stb....

Aztán minden nap sétáltam jó sokat, egyik nap még gyors tempóban is majdnem 2 km-t, mert elmentem sétálni a barátnőmmel, akinek 3 hetes babája, volt, de a kicsi útközben elkezdett ordítani, így iszkiri haza de sebtiben. :))

Együtt voltunk a párommal majdnem minden nap, ettem fűszereset, még a csípős paprikába is belekóstoltam, pedig utálom. Ja és nyugodt sem voltam, mert állandóan hívogattak a rokonok, hogy na nem mész még, naponta többször kaptam sikítófrászt és sírós rohamokat! :))


Szóval én megtettem mindent, de a lányom csak nem jött, nem nyílt a méhszáj, sőt a feje sem illeszkedett be, így meg be sem indították, hanem betoltak a műtőbe!

2013. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SOkmindent leírtak neked, de azért én óvatosságra intelek. A forró fürdőtől leválhat idő előtt a méhlepény. A bábakoktéltól, olyan görcseid lehetnek, hogy a baba is szenved és belekakil a vízbe.

séta szeretkezés ok, de én mást nem mertem próbálni. Majd 41+3ra császároztak, teljesen zárt voltam, holott 8 hete jóslóztam, sőt benn feküdtem visszatartásra. Rossz helyre volt ékelődve a fiam buksija...

2013. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!