Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok olyan kórházról, ahol...

Tudtok olyan kórházról, ahol nem lehet szüléshez orvost fogadni, mindenki az ügyeletes dokinál szül?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Mindenki ügyeletes orvosnál szül ha nem akar fogadni.

Aki fogadni akar addig fog menni még nem talál dokit.

Nem ertem a kérdést mert hülyeség.

2016. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Egy ismerősöm Sopronban szült, azt mondta, ott nem lehet fogadni.
2016. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Sopron, Szombathely. Én pl többek között pont ezért nem szülök Szombathelyen.
2016. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
első, azért mert te hülye vagy és nem érted, attól még a kérdésnek van értelme...
2016. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!Az elsőről meg megvan a véleményem!Én is olyan kórházban fogok szülni,ahol ez jövőre megszűnik.Decemberben szülök,még megtehettem volna,de nem fogadtam dokit.Ez miatt is reménykedem a rendes ellátásban.
2016. okt. 16. 09:46
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

4es.

Hogy van merszed látatlanba lehülyézni?

Egeszen tudatlan emberi jellemre utal ez a megnyilvanulasod.

Most őszintén de komolyan ha nem Szombathelyen lakik vagy Sopronba vagy ahhoz közel mi a francnak ilyet kérdezni?

Majd ha 100 kmre laknak attól a kórháztól ami tiltja a fogadott orvost jobb lesz a szülés, vagx a razkódó autóba fog vajúdni?

Vagy a saját autóba?

Mindenhol az ügyeletes szüleszt és sehol nem kötelező orvost fogadni, sőt senki nem mondja neked na gyere itt van Béla fogadd fel.

Ez akkor is hülye kérdés. Te meg buta ember vagy 4es válaszoló mert nem gondolkodsz logikusan csak irod bele látatlanba egy idegenről hülye!

Tipikus!

A kérdező meg nyilván lepontoz mert nem a választ kapja... ahelyett hogy felnőtt ember módjára pontozna...

😩

2016. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem szülnék valami ismeretlen orvosnál csak mert így nem kell x összeget fizetni
2016. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom Veszprémben sem lehet.
2016. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
7-es! Én Debrecenben szültem mindkettőt és mivel nem volt fogadott orvosom mindkét alkalommal ismeretlen volt az ügyeletes orvos. Az egyik annyira, hogy azt sem tudom ki volt, mert nem volt jelen. A másikat is csak 2 percre futólag láttam. :)
2016. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!