Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan ikres anyuka,...

Van itt olyan ikres anyuka, akinek 40. hét után születtek meg a babái? Hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

Mennyire volt nagy a hasatok?

Ikreket várok, tegnap töltöttük a 40. hetet, már nagyon nehezen bírom, a hasam hatalmas, egyfolytában feszül, keményedik, de már nem tudom eldönteni, hogy a mérete miatt ilyen kellemetlen-e. Nagyon nehéznek érzem... Derekam meg már nincs is... :D



2016. okt. 16. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
De már befektettek, nem? Nem vagy még kiírva császárra?
2016. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ikres vagyok (de még csak a 22. héten), nagyon irigyellek. Egyetlen ikres ismerősöm van, aki a 39. héten szült,de ha nem erőltetik a program császárt, lehet ő is túllépte volna a terminust. Vékony alkat, a végén már inkább feküdt (de szép nagy babák lettek, az egyik 3500, a másik 2900 gramm). Engem érdekelne, mit lehet tenni, hogy legalább a 37. hétig bent maradjanak :-)
2016. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még nem kellett befeküdnöm a kórházba, várnak a 41. hétig. Természetes szülésre készülünk, naponta kell vizsgálatra járnom, minden rendben, a placentával sincs gond (osztoznak rajta, egypetéjű ikrek), szívhangok rendben... Ma elég rendesen jönnek a jóslók, az NST mutat fájásokat, a méhszáj nyílik, de a szülés még nem indult be. A hasam továbbra is kemény, feszül, nézték a szívhangokat fájás alatt is, akkor is minden rendben volt.
2016. okt. 17. 12:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát, kedves #2, ez egy nagyon jó kérdés. :) Én azért elég sokat tudtam pihenni a terhesség alatt, nem dolgoztam túl sokáig (a 20. hétig igen, de nem megerőltető munkát), ráadásul első gyerkőcök. :) Nagyon odafigyeltem arra, hogy eleget igyak, sok gyümölcsöt ettem, magvakat stb, így talán kevésbé terhelte meg a szervezetemet a két baba. Elég erős hasfalam van, talán ez is közrejátszik. :) Minden jót neked, és boldog babavárást! :) Nyugodtan írj, ha esetleg van kedved. :)
2016. okt. 17. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen, minden jót Nektek. Már biztosan hamarosan babázhatsz.

Sajnos nálam nem ilyen egyszerű a helyzet, emiatt a 38. héten program császárom lesz. (Első gyerekem sürgősségi császárral jött a világra. A másodikat természetesen szültem, de sajnos meghalt méhen belül, amikor 33 hetes voltam. Ráadásul nem vagyok fiatal. Mindezek miatt az orvosom nem mer kockáztatni)

2016. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Huu, mar nagyon izgulok miattatok. Mindenkeppen irj, ha megszulettek a picik :)
2016. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük az érdeklődést, 2016. október 20-án (40+6 hétre) megszületett Emma 48cm-rel, 2790grammal, és Janka 49cm-rel, 2880grammal. Mind a ketten egészségesek, tökéletesek, gyönyörűek. :) Természetes úton születtek, 10/10-es apgarral.
2016. okt. 22. 00:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük a jókívánságokat #2-es (és egyben #5-ös is). :) Remélem, minden rendben lesz veletek. Milyen neműek a babák? :)
2016. okt. 22. 00:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Azta! Gratulalok nektek!
2016. okt. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok szeretettel gratulálok a szép és egészséges kislányokhoz. Leljétek nagyon sok örömötöket egymásban! :-)
2016. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!