Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Délpesti kórház koraszülött...

Délpesti kórház koraszülött osztályról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sote I en vagyunk a picivel, kedden kerülünk/kerül át a délpestibe letudnátok irni hogy mi hogy lesz? Lehet azt mondják hogy én nem feküdhetek be vele hanem járkáljak be hozzá? Meddig leszünk bent ha semmi probléma nincsen azon kívül hogy 35.héten született? (2100g)

2016. okt. 16. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
36. hétre született a fiam, mi eleven a dél-pestiben kezdtünk. Semmi baja nem volt, csak az 1900 grammos súlya. 2 hétig üdültünk odabent. Ahogy kiengedtek a szülészetről, átkerültem a PIC-re anyaszobába. Nem aludtam bent, mert közel laktunk, bent lehettem reggel 8-tól este 6-ig, kaptam ágyat, és mivel tudtam eleget fejni, éjjel anyatejjel etették.
2016. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű lesz egy szoba ahol napközben a picivel lehetek?
2016. okt. 16. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem, olyan nincs. Vannak 2 ágyas szobák az anyukáknak. A babák egy kórteremben vannak, és 3 óránként van szoptatási idő, amikor mindenki bezsúfolódik, és kényelmetlen műanyag székeken lehet szoptatni, előtte-utána mérlegeléssel. Köztes időbennem szeretik, ha bemész, és ha nem szopik eleget a baba mondjuk 20 perc alatt, akkor megetetik ők cumisüvegből.

Nem, nemlesz a kedvenc időszakod, de legalább kiszámítható, tudsz aludni, és amúgy viszont nagyon kedvesek a babákkal, és imádják ezeket a 2 kiló körüli kis békákat. :)

2016. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom akkor mi lesz, mert nekem nem kell már kórházban lennem keddtől, viszont nem is szoptathatok majd egészségügyi okokból, már kapja is a picikém a tápszert..:(
2016. okt. 16. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom sajnos, amíg én ott voltam, nem szoptató anyukára nem emlékszem...
2016. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért, hogy írtál :)
2016. okt. 16. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemi választ nem tudok adni sajnos, de én a fiamat pont 2100 grammal vittem haza, igaz Zalaegerszegen. Ha nincs gond és megy a súlya, akkor hamar mehettek. Gratulálok és jó egészséget!
2016. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!