Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani 6 hetes kontrollr...

Szules utani 6 hetes kontrollra menjek ugy is, ha verzes van?

Figyelt kérdés
Lehet h megjott..nem nagyon verzik csak epphogy.most akkor igy is menjek?
2016. okt. 17. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
En nem mennek. Varnek par napot.
2016. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ha vmi bajom van es azert verzik akkor mi van? Amugy mit csinalnak pontosan a kontrollon tudja valaki? Csak megnezik? Uh? Vagy mi?
2016. okt. 17. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Menj el
2016. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképpen mennjél.
2016. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Már miért ne mennél? Én nem tudom miért akadnak fel ezen sokan. Ennek a vizsgálatnak épp az a lényege hogy megnézze minden oké-e. Nekem az elsőnêl pont vizsgálat után jött meg. Másodiknál előtte 3 nappal. A doki megvizsgált kézzel, uhgal. Mondta minden oké és ez már menstruáció. Most a 3.nál még a gyerekágyi vérzésem sem múlt el teljesen csak a 9. hét végére majd 2 nap után menstruáltam. Ha nem mentem volna el még el nem múlik a vérzés 10 hét múlva látott volna csak doki. Így meg 6 hetesen megvizsgált mindent rendben talált és ez megnyugtatott.
2016. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy menjél!

Semmi gond, ha vérzel.

Simán lehet úgy is nőgyógyászhoz menni. Őt nem zavarja. Látott már ilyet. Meg is vizsgálnak, akkor is, ha vérzel.

A 6 hetes kontroll nagyon fontos, úgyhogy semmiképp se hagyd ki.

2016. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem kellett mennem. Azt mondta a doki ha panaszom nincs,akkor nyugodtan mehetek a vérzés utàn. 7 hetesen mentem.
2016. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem még tartott egy kicsit a szülés utáni vérzés de az orvost egyáltalán nem zavarta, nem is érdekelte. Ő ilyen vaskalapos, a 6 hét az 6 hét és menni kell. Hidd el, látott a doki már cifrábbakat is egy kis vérezgetésnél és ha már ott vagy megkérdezheted hogy mitől van.
2016. okt. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!