Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek condylomaja (i) volta...

Akinek condylomaja (i) volta (ak) szules alatt nem felt, hogy atadja a babanak?

Figyelt kérdés

En teljesen be vagyok ijedve, az orvosom viszont egyaltalan nem torodik ezzel. Majd vetessem le szules utan, mivel kivul vannak (3 db), szerinte ezzel nem is kell foglalkozni, nem kellett ecsetelni sem, semmi.

O amugy eszre sem vette, en kerdeztem ra mik ezek. Huvelyben nem latott.



2016. okt. 5. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, több orvos is làtta. Természetes úton született a fiam, semmi baja. Mondjuk kaptam gyógyszert, de nem tudom hogy amiatt-e vagy más oka volt.
2016. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amennyit utanaolvastam, a veszely abban van, ha a gyereknel leguti problemakat okoz, mert a hangszalakon, gegeken nohetnek ki a szemolcsok. Ezek meg nem feltetlenul szulesnel, hanem 2-5 even belul vkor, amikor legyengul az immunrendszere es belobban.

Hat koszi, hogy a fenebe nyugodjak igy meg?

Az egyik gyerekem asztmas, van nemi fogalmam a fulladasos rohamokrol. Na, ez a masik, hogy a gegei formanal (amit a condoma okozhat gyereknel) ugyanugy kohoges, rekedtseg, nehezitett legvetel a tunet, az asztmaval is osszekeverheti a gyakorlatlan orvos, csak altatasban vegzett tukrozessel lehet klinikailag latni a szemolcsoket.

2016. okt. 5. 14:44
 3/12 A kérdező kommentje:
*condyloma okozhat
2016. okt. 5. 14:45
 4/12 A kérdező kommentje:

Milyen gyogyszert kaptal? Te vagy a baba?

Azota elmultak, sikerult tunetmentesse tenni magad egyebkent?

2016. okt. 5. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. :D Màr nagyon kivoltam a vajúdás alatt. Most fogom leszedetni, mert egyéb problémáim is voltak és most jövök rendbe. De annak semmi köze a condylomához. Kérdezz meg egy másik orvost is, hogy õ mit javasol.
2016. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi, ez lesz, megkerdezek masik orvost is. Neked minden orvos, aki latott, egyontetuen azt vallotta, hogy nem okoz gondot?

Mert mar az megnyugtato lenne 😊


Terhesseg alatt neked kezeltek amugy vagy szinten nem?

2016. okt. 5. 15:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kezelték. Több is làtott, valaki azt mondta sima szemölcs, valaki h condyloma. Annyit mondtak h vetessem majd le szülés után. Megnézték h van-e a hüvelyben(nem volt), innentõl nem nagyon foglakoztak vele. De kérdezz meg másik dokit, hogy megnyugodj. :)
2016. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Es te mikor szultel? Tudod mar kihez mesz es majd milyen kezelese lesz?

Nekem az a resze aggaszto, hogyan tudjak megallapitani a gyerkocon, hogy elkapta-e vagy sem?

2016. okt. 5. 17:58
 9/12 anonim ***** válasza:

8 hónapja.

Nem volt fogadott dokim, most se magánba megyek, hanem Sztk-ba. Elõször is érfeklõdök, hogy mik a lehetõségek, ill. befolyàsolja-e a kezelést, hogy szoptatok. Mert ha igen, akkor természetesen még várok.

Gyerek miatt nem aggódok. Külön nem vizsgálták, vagy csak nem tudok róla. De muszáj bízni, hogy nem lesz baj,mert különben megzakkan az ember. :)

Mondjuk te jobban jártál, mert nekem csak szülés elõtt derült ki. Te fel tudsz készülni.

2016. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hat igen, elotte, 39 hetes vagyok 😀😨

Szoval tul sok idom ezen filozni nekem sincs, csak jol beparaztam..

Ha van kedved, akar priviben is ird meg kerlek, mit mondanak majd neked az eltavolitasukrol, utokezelesrol, barmirol.

2016. okt. 5. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!