Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után meddig tartott a...

Császár után meddig tartott a vérzésetek és mikor voltatok először együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nekem lassan 4 hete volt a császárom és még időnként vérezgetek.

és bár tudom, hogy addig amíg megvan nincs intim kapcsolat, de jó lenne tudni mikor áll helyre a házas életünk .....


2016. okt. 20. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Vérzéstől függetlenül se lehet 6 hétig nemi életet élni. Majd ha a 6 hetes kontrollon azt mondja a doki h minden ok onnantól lehet szexelni.


4 hétig volt vérzésem nem sok és nem is minden nap

2016. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Így van, ahogy az első írja. Teljesen mindegy, hogy vérzel-e vagy sem, 6 hét, mire regenerálódik a szervezet. És az is teljesen mindegy, hogy ki hogy szült. Nemcsak külsőleg kell rendbe jönni, hanem belsőleg is. Attól, hogy császármetszéssel szültél, attól még ugyanúgy egy baba volt a méhedben és belülről ugyanazok a dolgok történtek és annak is kell a 6 hét, mire minden rendben lesz.

Egyébként több, mint 5 hétig véreztem császármetszés után. Megvártuk a 6 hetet és utána voltunk együtt először a férjemmel.

Addig meg másként megoldottuk a kielégülést.

2016. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2016. okt. 20. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
6 hétig véreztem mindkét császárom után...az elsőt követően 8 hónap múlva voltunk együtt (fáradtak voltunk stb) a másodiknál most telik majd le a 6 hét de amíg nem alszom napi 3 óránál többet tuti nem leszünk együtt.
2016. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

8 HÓNAP???? férjed hogy bírta? És te hogy bírtad?? az nagyon sok :O

én kb 2,5 hétig véreztem, holnap lesz hat hetes a kicsi de nem tudtam a héten elmenni kontrollra csak jövő keddre kaptam időpontot, mi sem voltunk úgy együtt, de más volt, de az én férjem azért biztos kiakadna 8 hónapra :O mondjuk én is...

2016. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majdnem 6 hétig véreztem... szoptatások alkalmával kb dőlt belőlem :(

7 hetesen a kontroll után voltunk együtt. 2. Baba. Az első nem volt császár.

2016. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hozzám hozzám sem nyúlt a férjem míg terhes voltam...9 hónapig...pedig néha a falat kapartam...azt mondta ő így nem képes, hogy ott a baba a hasamban. (előtte normális szexuális életünk volt) Tudom sokan azt gondolják megcsalt. De nem, ő ilyen. Mai napig is mindene a gyermeke.

Miután megszületett a kisfiunk kb. 2 hónap telt el és újra együtt voltunk, majd 1 év után...én tökre féltem hogy ez nem így lesz, de azt kérte bízzak benne...azóta sincs probléma a szexuális életünkkel, olyan mint gyerek előtt, csak az a majd 1 év kihagyás ne lett volna.

De így utólag az legyen a legnagyobb baj!

2016. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!