Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülésnél olyan fájdalmaim...

Ha szülésnél olyan fájdalmaim lesznek hogy semmi erőm nem lesz "nyomni" akkor is kijön a baba?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki nem nyom, akkor mi van?


Bocs, ha kicsit idióta a kérdésem, de még nem szültem és fogalmam sincs mire számítsak.


2016. okt. 21. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor kéz, fogó, vákuum, könyöklés. Kiszedik belőled akkor is, olyan áron is, hogy szétrepedsz kívül-belül teljesen.


2 órás kitolási szakaszom volt, a gyerek elakadt, de megoldották.


Egyébként van, hogy nem tud tolni. Ha nem jókor nyom valaki, nem jön a gyerek, hiába érzi az ingert és nyomja mint állat.

2016. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ahogy többen írták nem lehetett nem nyomni. Nekem az volt a gond, hogy a lábamat nem bírtam úgy tartani, ahogy kellett volna, így azzal küzdöttem, mert hiába nyomtam mivel nem húztam fel rendesen a térdeimet szegény baba nem igazán tudott haladni. De miután sikerült megküzdenem magammal, 3-4 fájás után már meg is voltunk :)
2016. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Én is amondó vagyok, hogy nagyon nehéz nem nyomni, ha jönnek a tolófájások. Iszonyatosan erős inger. Hidd el annyi erőt a végére még a végkimerültségben is összeszed az ember. Ott már tudja, hogy ez a finish és nemsoká láthatja a kismanóját. Én 17 órát vajúdtam...nagyon el voltam fáradva a végére..de erre én is tudtam energiát mozgósítani, bár nekem nem ez volt a legnehezebb része a szülésnek :)
2016. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sokat segítettetek.


Még persze lehet válaszolni! :)

2016. okt. 22. 21:40
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Én a kitolás előtt közvetlen azt éreztem semmi erőm nincs hozzá! De akkor és ott amikor jött a görcs és mondták h na most nyomjam, előkerültek az utolsó rejtett tartalékaim, h honnan azt nem tudom most se, de olyankor tényleg megvan rá az erőd h végigcsináld még ha először azt érzed is h nem fog menni. Szóval ne aggódj ha ott lesz az idő nyomni fogsz! :)
2016. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

kedves 15-ös!


ez megnyugtató ahogyan leírtad. akkor jól gondoltam én, viszont most meggyőztél. :)

2016. okt. 24. 18:14
 17/18 anonim ***** válasza:

Hidd el minden erőd elő fog jönni.

Én 28 órát vajúdtam, szinte 0 alvással, már a végén a fejem esett lefelé egy-egy fájás között. Aztán mikor eljött a kitolás, nyomni kellett minden erőm előjött, már nem is voltam fáradt. Nagyon nehéz volt a vajúdás, a kitolás viszont gyors, és nagyon jó élmény.



1 hetes élmény...

2016. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

próbáltad már, hogy ülsz a vécén, mert kakilni kell, de csakazértsem nyomsz? képes vagy rá? bent marad?

inger. nyomni kell. bent gyerek még nem maradt. nem tudsz ellene tenni.

2016. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!