Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vannak fájdalmaim?

Miért vannak fájdalmaim?

Figyelt kérdés
13+4 hkm vagyok. Az elmúlt napokban elég sűrűn van alhasi fájdalmam, görcsölés, izomláz szerű fájdalom, tompa fájdalmak. Ez normális, vagy kellene tartanom valamitől? 23.-án voltam az első genetikai ultrahangon, ott rendben találtak mindent, a baba akkor 58 mm volt. Szívműködés van, méhlepény jó helyen tapadt, orrcsont, végtagok ábrázolódnak stb stb. Csak ez az alhasi fájdogálás megijeszt. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2013. jún. 3. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szalagok nyúlnak.
2013. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 14+4 hetes vagyok. Ugyanazt érzem, mint te. Sokszor alig merek megmozdulni, mert akkor benyilall a hasam. Nekem is olyan, mintha izomlázam lenne, sőt ez lesugárzik a combjaimba is, estére már a derekam is fájdogál. Nem is tudom mi a jobb, ha inkább többet mozognék, vagy inkább többet feküdnék. Mától itthon vagyok táppénzen, majd próbálom kitapasztalni, hogy hogy a jobb. Magnéziumot szedek, az kicsit segít. Mindenesetre néha engem is elrémiszt, hogy ez most természetes, vagy sem. Nem gondoltam, hogy ennyire kellemetlen érzés lesz, és ez még csak az eleje... De csak a gyönyörű cél lebeg a szemem előtt... :-)
2013. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyúlnak a szalagok , nő a méhed azért érzed pihiz sokat és szedj magneb6 .



27+1 hkm :)

2013. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Görcsölésekre én a MagneB6-ot gyengének találom, szerintem inkább a mg-citricii lenne a jó, ez később, egy erősebb jósló fájásra is hatásosabb lesz! :)
2013. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes 3 napos vagyok, és majd megőrülök, hogy mitől fáj folyamatosan a bal oldalam. Sehogysem kényelmes ülni, szinte folyamatosan tompa nyomást érzek, pedig Magnerotot szedek (amiben pedig 500 mg van), emiatt mondjuk nincs görcs, de a tompa fájdalom megvan. A dokim szerint normális, aggódni akkor kell, ha nagyon fáj vagy görcsölök.
2013. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!