Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy vagytok? Csak...

Kismamák hogy vagytok? Csak nekem vannak olyan fájdalmaim, hogy nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 03:44
 1/4 anonim ***** válasza:
mi fáj?
2012. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Baba olyan erősen rugdosott,hogy az már nagyon fájt...
2012. máj. 26. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg én detto ugyanebben a helyzetben vagyok:S

2012. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 36 hetesen volt olyan hogy azt hittem így kezdődik a szülés annyira mocorgott babám,össze-vissza nyomta ki magát,egész éjszaka. Eléggé fájt is meg meg is ijedtem. Aztán az uh-án kiderült befordult a drágám és mivel már nagy volt így elég kicsike volt a helye.. Lehet a tied is forgolódik vagy csak nagyobb helyet akar-NA csinálni magának :DD Ha erre gondolsz,ha meg a vége felé jársz akkor kb tudom miről beszélsz fájdalomról,mert utolsó hetemben vagyok,egyszerűen katasztrofálisak az éjszakáim,egyszerűen inkább le sem feküdnék,olyan nagy a pocakom össze-vissza húzódnak az izmok vagy nem tudom,de szúr fáj,a baba is nyomja magát ki oldalt ahogy forgolódom. Úgyhogy nem csak neked neked fájdalmas,megértelek...
2012. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!